Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik miért szeretik, ha le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért szeretik, ha le se sz*rják őket a csajok? Miért hajtanak akkor jobban?

Figyelt kérdés

Kb. 3,5 hónapja randizok egy sráccal,mondhatni távolságtartó vagyok,tőle teljesen független,teljesen őszinte(ami ebben az esetben azért számít negatívumnak,mert nem figyelek nála oda a megfogalmazásra...magyarul kicsit nyers vagyok).Közben pedig odavan értem,mindig keres(és nem a szex miatt).Nem nagyon beszélgetünk érzelmekről,de amikor feljött ez a téma,mondta hogy ő nagyon megszeretett engem.Apukámmal mindenáron jóban akar lenni,"befurakodott" a családi körbe(nem rossz értelemben furakodott be,hanem csak látszik hogy olyan lelkes:D),mindenki kedveli már,apukámmal tegeződnek is(eddig egyik pasimnak sem ajánlotta ezt fel,marhára kritikus).Én fél éve vagyok túl egy nagyon rossz kapcsolaton,lelkileg sérülten,de megvagyok:)Ezért vagyok ilyen rideg...És persze ezt ő is tudja.

De ezt lehetne általánosítani is...Miért tetszik a pasiknak,ha állatira megnehezítem a dolgukat?:D


2010. ápr. 8. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
vadàszösztön...
2010. ápr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én pl bizonyítani akarok...
2010. ápr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
és speciel utálom.....22F
2010. ápr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozok az előttem szólókhoz , még annyival egészíteném ki őket ,hogy vannak olyan srácok , akik kifejezetten az olyan lányokat szeretik , akikért harcolni kell , és minél jobban próbálod majd lekoptatni , annál jobban érzi , hogy nem úgy alakulnak a dolgok ahogy ő szeretné , emiatt még jobban próbálkozik , és elindul egy ilyen ördögi kör . De ha elé állsz , és elmondod neki , hogy le akarod koptatni biztos meg fogja érteni , bár ez a szövegből most nem egyértelmű , hogy akarsz-e valamit a sráctól , vagy sem :) 16/F
2010. ápr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Sejtettem hogy ez a helyzet:)

Amúgy persze,hogy akarok...Látszólag együtt is vagyunk(azért látszólag,mert nem "hivatalosan",bár már egy párként kezelnek minket).Kedvelem nagyon,ő az eddigi egyetlen olyan pasi,aki teljesen normálisan gondolkozik egy párkapcsolatról és pont olyanok a meglátásai erről,amik nekem "megfelelnek".Önzőnek tűnhetek ezek alapján,de ha mondhatom ezt,ő akar engem magának még ígyis.Mondtam neki,hogy egyelőre "csak" ennyit tudok adni neki.

2010. ápr. 8. 20:42
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez olyan mint a tenisz...minél inkább erősebbek az ellenfelek annál inkább küzdünk...

De csajoknál ha nekem nemet mondanak akkor megértem...

2010. ápr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én speciel rohadtul utálom ha egy csaj szívózik...
2010. ápr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem szívózok,csak még nem bízok meg benne teljesen és félek is,úgyhogy ezért vagyok ridegebb...erről beszéltem:)
2010. ápr. 8. 21:31
 9/10 anonim ***** válasza:
én ha 1 csaj elkezdi megjátszani h le se szar akk simán otthagyom, onnantol meg fordul a kocka és ö kezd el kaparni értem:D és azt mongyuk élvezem is:D
2010. ápr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szerintem nem szerencsés ridegnek lenni!

add azt, amit Te is szeretnél kapni!

nem szabad,hogy a félelem határozza meg a viselkedésed. ha melényúltál a sráccal akkor nagyot zuhansz, de ez az élet rendje!

minél feljebb jutsz, annál nagyobbat "kopp"!

de ha nem is jutsz fel, akkor mi értelme volt az egésznek? időtöltés?

add magad, viselkedj természetesen, hátsó gondolatok nélkül, s ha így kellesz neki, akkor nincs min agyalni!


a kérdésre válaszolva: az a megismerkedésnél látszik, hogy akar-e engem egy lány! ha nem, akkor minek teperjek? ne velem vigye fel az egóját!

2010. ápr. 9. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!