Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a homo pasik nőnek álcázzák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a homo pasik nőnek álcázzák magukat (kényeskednek, stb) akkor akik rájuk hajtanak, végül is a nőket szeretik. Nem?

Figyelt kérdés

Tehát a homo pasik a pasikban a nőket keresik. Az a homo, aki meg nőnek öltözik, is a nőket szereti, különben nem akarna rájuk hasonlítani. Nem?

az "férfiak" nagyon hülyék


2010. ápr. 30. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
azért azt nekem senki ne mondja hogy egy pasit nemlehet felismerni ha csajnak van öltözve, max ha buliban totálrészeg
2010. ápr. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az férfiak???

Hogy szeretné már a nőket az aki annak öltözi? Nő akar lenni, te okos, a nők pedig a pasikat szeretik.

2010. ápr. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. nem kéne nőnek öltözniük, ha a pasik a pasikat szeretnék nem?

2. egy pasi akkor utánoz egy nőt, ha tetszik ami a nőben van

szerinte szexi a tanga, ezért a hülye felveszi, nemhogy levenné egy csajról. mert hülye

2010. ápr. 30. 15:19
 4/6 A kérdező kommentje:

pl anno mindig púdereztem magam

és nicsak egyszer titokban a pasim is bepúderezte magát, mert mindig látta, hogy azt csinálom

aztán az összes pasim hagyja magát, ha ki akarom játékból festeni..miért?

2010. ápr. 30. 15:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Akikről te beszélsz, azok a transzszexuálisok, ez kicsit más, nézz utána...és nem azért van, mert hülyék...neked milyen színű a szemed? Ja, hogy olyan! Akkor hülye vagy -.-"
2010. ápr. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

én ezzel csak annyit akartam, hogy nem kellene a nőket utánozni

ha pasi pasit szeret, minek a nőiesség benne?

2010. ápr. 30. 15:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!