Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a fiúk csak dumálni, hülyülni, megbeszélni a problémáikat szeretik velem? Egy csomó srác barátom van, de még nem jártam senkivel, pedig mindig mondják h jófej vagyok meg kedves, aranyos, de sose lesz semmi.15/L

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 23:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Azért, mert jó fej vagy, de nem vagy szép.:S
2010. febr. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Többen mondták már, hogy szép vagyok, és szerintem sem vagyok csúnya.
2010. febr. 19. 23:19
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam 15 évesen.19 évesem bármennyi pasit az ujjam köré tudtam csavarni,mert amikor "csak barát" voltam bőven megtanultam bánni velük.Persze akkoriban veszettül féltékeny voltam az olyan lányokra,akik már párkapcsolatban éltek,de ma már 23 évesen nevetek azon,h néha ilyen gondok is gyötörtek.

A jó kinézetről meg annyit,h szerintem igenis helyes vagyok,mégha nem is egy botsáska,de az arcom szép és a testalkatom is arányos.

Szóval ne bánkódj,sőt örülj neki,és használd ki,h minnél jobban megismerhesd őket.

2010. febr. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nos valszeg azért mert te nem próbálkoztál. Ha valóban jó csaj vagy simán összejöhetsz szinte bármelyik pasival az osztályból.
2010. febr. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Futurare ***** válasza:
100%

Merre laksz? :P


Egyébként jah... legyél talán rámenősebb. Éreztesd a pasikkal, hogy ...valami... érted. Ne várd, hogy ők nyissanak.


M.H.

2010. febr. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így voltam ennyi idős koromban és ez mind a mai napig tart, hmm, hát ez van. 32/L.
2010. febr. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kik mondták, hogy szép vagy? Am lehet, azért mert nem akartak megbántani, lehet am nem vagy elég nőies és úgy gondolják, nem akarsz tőlük semmit, légy egy kicsit nőiesebb és jah éreztesd velük, hogy nő vagy :'D
2010. febr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én is ebben a cipőben járok, rám is úgy tekintenek a pasik mint 1 haver csajra, úgy is beszélnek, nempedig úgy mint 1 nővel. előbb boxol a karomba viccesen h "csá, mi van veled?" mint h esetleg előre engedjen az ajtóban, mert vhogy nem az jön le nekik h 1 nő van ott velük hanem az h 1 haver...hát ez van, sajnos valszeg neked sincsen nőies kisugárzásod, és sajnos ez az amit nem vehetsz meg a piacon...:S
2010. febr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Haha, ha akarsz dobj egy msn címet :D
2010. febr. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia ugyanebbe a cipőbe járok csak én fiú vagyok 19 éves bövebben itt


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__68034..

2010. febr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!