Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már mindenki megcsalja a másikat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már mindenki megcsalja a másikat?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom,az utóbbi időkben folyamatosan olyan pasikba botlok akik foglaltak,mégsem zavarja őket.Nyomulnak,felvesznek msn-re,írogatnak stb.Akiket meg személyesen is ismerek,képesek elvonulni előttem a barátnőjükkel,hátranézni és rámkacsintani.És nem 1 ilyen pasit ismerek már.Ilyenkor úgy tudom sajnálni a barátnőjüket és mindig az jut eszembe hogy,ezek után a tapasztalatok után mi lesz rá a bizonyíték h velem ezt nem teszi meg majd 1 pasi... :w

Mire jó ez? Mért vannak akkor kapcsolatban?


2010. márc. 5. 22:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mit lehet erre mondani? Sokféle ember van. Ismerd meg a barátod és akkor úgyis fel fog tűnni, ha olyan fajta, h megcsal.


Nem mindenki ilyen.

2010. márc. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Minden ember ilyen. Én csaj létemre meglesem a pasikat, annak ellenére, ha van barátom.. ez még nem azt jelenti, hogy akarok is valamit persze..
2010. márc. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekik arra jó, h van egy aki biztos. Akihez bármikor mehet. Meg talán még az is tetszik nekik, h szeretik őket. Nem tudom igazából. De igaz, hogy sok van belőlük és ezzel vágnak fel ráadásul. Szerintem undorító. De egyszer eljön az idő, mikor ezt visszakapják valamilyen úton módon. Mindenki visszakapja egyszer.
2010. márc. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22:47 vagyok még:) nehéz kifogni egy tényleg jó srácot, de olyan is van:) sok. csak őket meg nem veszik észre.
2010. márc. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én még sohasem csaltam meg senkit eddig egy barátnőm volt ő csal t meg engem,ennyi
2010. márc. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jah valóban undorítóak az ilyenek, ez már szerintem divat náluk, ezzel vagiznak egymásnak...De én ismerek kivételt is, csak az igen kevés.
2010. márc. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%
szerintem,azert mer egy pasinak tobb nő kellene,és figyelik,hogy kivel lenne jobb,vagy esetleg tobbet csinalni(szexre gondoltam),sajnos én is ilyen vagyok,nem ngy büszkeség,de nehez megálni.pasikban az van,hogy ha minel tobb csaja van,vagy minel tobb csajjal flortolget,akkor a tobbi pasi kozt népszerűbb.ugyanígy vagyok en is.és most nekem is van csajom,már lassan 4honapja.de még nem csaltam meg.ez idő alatt megcsalhattam volna 1csajjal,akivel flortoltem is,de aztan nem,mer elegondoltam kit vesztenek el,és azért nm tettem,mert NAGYON SZERETEM!....remelem okosabb lettel :)
2010. márc. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ismerek énis kivételeket.nem arról van szó h minden pasit szemétnek meg undorítónak tartok.csak ilyenkor tényleg úgy gondolják h belemegyek velük bármibe miközben a barátnőjük otthon várja őket? azt hiszik h nekik minden szabad? nekem ez annyira gusztustalan...
2010. márc. 5. 22:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Hidd el a lányok is ugyan úgy csinálják,csak egyrészt titkolják,másrészt meg nem annyira észrevehetően csinálják.De nincs különbség,pasi és csaj között ezen a téren.Tisztelet a kivételnek,mind két nemnél.
2010. márc. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én még sosem csaltam meg barátnőmet és nem is fogom, de a csajok viselkedése az ami kiakasztó. Ha valaki egy "normális pasi", mint amire elmletileg annyira vágynak, akkor elszáll a csajok vonzalma, ezért mostanában nem is igazán akarok már kapcsolatot. Elég dugni őket. Mert érzelmeik nincsenek, csak ösztöneik.
2010. márc. 6. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!