Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenki megcsalja a párját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki megcsalja a párját vagy a házas társát?

Figyelt kérdés
egy jó házaságban is van félre lépés?
2009. febr. 21. 16:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
mi egyutt vagyunk 9 eve amibol 6 ev hazassag es egyikunk se lepett felre es nem is fog. Megbizunk egymasba s ismerjuk gyerek korunk ota egymast joban roszban egyutt voltunk kis pelenkas korunktol
2009. febr. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Ilyeneken fölösleges gondolkodni.
2009. febr. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Akik bíznak egymásban, tisztelik, szeretik egymást azok nem is fogják megcsalni egymást. Na meg fontos hogy az embernek legyen annyi önfegyelme (vagy micsoda), hogy bármekkora is a kísértés nem megy bele a dologba. Kevés az ilyen ember..
2009. febr. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
Mindenki nem, de bizonyos idő elteltével sajnos egyre nagyobb az esély.
2009. febr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
71%
99%hogy igen
2009. febr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
szemét dolog, de igen.. az esetek többségében előfordul... pl ha már unalmas a szex és új dolgokra vágyik, amit a másiktól nem kap meg
2009. febr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
őszintén szólva én nem ismerek olyan embert, aki hűséges lett volna a kapcsolatában. Korábban azt hittem, biztos van olyan, aki nem lép félre, de ilyen nincs. Az embereknek túl nagy az elvárásuk, talán ezért van...
2009. febr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem kevés az olyan kapcsolat, ahol hűek egymáshoz..

Az első válaszolótól kérdezném, hogy Ő honnan TUDJA, hogy a párja nem csalja/ta-e meg? Érzi? Magánnyomozóval figyelteti? Vagy mitől ilyen biztos benne?

Én 7 éve ismerem a férjem 3 éve vagyunk házasok, tökéletesen passzolunk, mindent megkapunk egymástól, de én nem merem kijelenteni, hogy BIZTOS, SOSEM stb. Nem a bizalom hiánya, vagy az én gyengeségem miatt. De azt gondolom, hogy a kísértés jelen van és volt mindig az életünkben.nem tdhatjuk, hogy mikor jön szemben egy olyan emberke akitől megvadulunk akár egy éjszakára is.. (lehet, meg is bánjuk)Vagy nem?

2009. febr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
99%-uk szerintem megcsalja.
2009. febr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
manapság már ritka ha nem csalják meg egymást a felek, de még vannak kivételek. Szerencsére.
2009. aug. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!