Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy gondba vagyok van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy gondba vagyok van egy baratnom mar jarunk 2 eve kisebb megszakitasokkal. Most el kell mennem kulfoldre fel evre vajon huseges marad? Vagy mit lehet csinalni ienkor?

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 08:03
 1/7 anonim válasza:
Ez elég sok mindentől függ. Hány éves vagy? Mi az hogy kisebb megszakításokkal? Egyébként ha szeret akkor igen. Megbízol benne? Hűséges típus?
2010. márc. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Fél év hosszú idő... 99% hogy nem marad hűséges. Én sem maradnék :P
2010. márc. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vidd magaddal!

"kisebb megszakításokkal", egy eleve labilis kapcsolat, hogyan lehetne tartós, ha még el is váltok egymástól?!

És mi van, ha te nem leszel hűséges? Miért pont benne kételkedsz, miért nem magadban?

Valószínű ő is ugyanezt kérdezi magában, rólad.

Amúgy fél év nem olyan hosszú idő. Gondolom főiskolások vagytok mindketten és tanulni mész ki, és ő is tanul tovább itthon. Le lesztek foglalva mindketten.

Szerintem nem a hűség kérdéses egy ilyen helyzetben, hanem inkább hogy fél év alatt mennyit változtok külön-külön. Lehet, hogy mire visszajössz már nem az az ember leszel, mint mikor kimentél és ő is megváltozik. Talán jó irányba és ez megerősíti majd a kapcsolatotokat, talán nem.

De, ha együtt tervezitek a jövőt, nem lehet probléma még ez a félév sem.

2010. márc. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
en 20 eves es a lany 17. megszakitasok nelkul jartunk 2 evet aztan 10 honap kulon es most megint 2 honapja folyamatosan egyutt... dolgozni mennek o sulizik
2010. márc. 4. 09:08
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem lesz hűséges
2010. márc. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hát ez a 10 hónap elég sok. Menj el és ne gondolkodj rajta ha meg szereted vagy maradj itthon vagy vidd magaddal. Max fél év után össze jöttök megint.
2010. márc. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

17 éves, szerinted??

barátnőm kiment fél évre dániába nekünk sikerült, de akkor már 3 éve együtt voltunk, és akkor is nehéz volt nekem, pedig félidőbe kimentem, és nagyon szeretem

én nem látok sok esélyt nektek..

25\f

2010. márc. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!