Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy a volt barátom újra felgyigyeljen rám? Több mint fél éve szakitottunk de én azóta is rajongok érte, kissebb-nagyobb megszakításokkal.

Figyelt kérdés

Bár szakitásunk is érdekesen alakult mert amikor montam neki hogy tudom hogy szakítani akar akkor annyit mondott hogy "igen",aztán pár napig nemszóltunk egymáshoz azóta megcsak csesztetjük egymást és a mi veszekedésünkkel van tele a tanterem (oszt.társak vagyunk).Ennyire örült hogy végre megszabadullt tőllem hogy anno is csak letudta egy "igennel"?Kissé gyerekes...de sajnos szeretem

15/L


2010. márc. 8. 21:36
 1/5 anonim válasza:
77%

1 ha 15 éves vagy akkor bizonyára Ő is annyi

2 ha Ő is annyi akkor szerintem hagyd mert veled egykorúval sose kezdj mert éretlenek

és a fiúk késöbb érnek ugyhogy nem fogja megérteni sose mert mindig éretlenebb lesz nálad

2010. márc. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Áááá, ne akarj tőle semmit... Tudom, nehéz, de hát el kell felejtened sajnos :S Tök gyerekes, amit csinált...
2010. márc. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
felfigyeljen..most vettem észre hogy elgépeltem.
2010. márc. 8. 21:43
 4/5 anonim ***** válasza:
DE istenem.úgy pofánbas*nám egy lapáttal aki azt mondja hogy ne próbálkozzon mert a férfiak később érnek.eleve 1 veszekedéshez 2ember kell.akkor miért csak a fiú ilettő a hibás?Ha meg veszekedtek csak akkor teljesen fölösleges próbálkozni
2010. márc. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
azt mondják, amíg van veszekedés, addig van szerelem..
2010. márc. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!