Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 13-14 éves csajoknak mér a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 13-14 éves csajoknak mér a 16-17 éves pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
Nem értem:S Minden csajt akit ismerek és járnék velük egy 16-17 évessel vannak :S Mi jo bennük ? Az hogy csak a szexre hajtanak és egyfolytába lesmárolnak hogy megdughassanak ? 14/F
2010. márc. 1. 17:50
1 2 3 4
 21/37 Apollo93 ***** válasza:

Szerintem a "pinák" jól írták...biztonságban érzik magukat mellettük viszont van itt 1-2 dolog :)

Milyen biztnságról is van szó?mitől kellene félni?

és a másik, hogy az a baj, ők eleve úgy nézik a 14 éves fiúkat, hogy ááh bénák, dedósok....szint az adja még mindig és az általánosítás sem rossz ;)

2010. márc. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

18:07

Ez fél igazság, mert 1 valamit kifelejtettél:


a 14 éves lányok is ugyanúgy dedósok!

2010. márc. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
A lányok a divat és a társadalmi nyomás/elvárás hatására nem választanak velük egykorú, vagy tőlük fiatalabb fiút.
2010. márc. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim válasza:
Lehet hogy velem van a baj...de nekem a velem egyidősek (14 évesek) jönnek be. Sose bírtam ha egy fiú 3-4 évvel idősebb.Szeretem ha egy fiú ugyanolyan tapasztalatlan ilyen téren mint én ( itt NEM a s*xre gondolok!!!)
2010. jún. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen egyénfüggő.

15/L vagyok és egy tőlem kb 4 hónappal fiatalabb fiúba vagyok belezúgva. Idősebb pasik kb. sz*rnak rám, pedig szerintem nem vagyok csúnya. Eddig én is azt hittem magamról hogy idősebb pasi kell, de benne megfogott valami :D

2011. jan. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
De viszont vele tényleg az a baj, hogy még szerintem nem áll készen egy kapcsolatra. Nem tud még rendesen csajozni sem, és nem hinném, hogy ő ugyanolyan lenne velem, mint mondjuk egy idősebb fiú. Szerintem még nagyon tapasztalatlan, és nem mer kezdeményezni :/
2011. jan. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 Apollo93 ***** válasza:

Remdbem hogy itt mindenki oltja a másikat. De csak nekem szúrja a szemem hogy a 15/kislány hogy savazza a srácot és közben még mocskosabbul ír meg még bunkóbb?:D

A lányok testileg tényleg előbb érnek mint a fiúk de ők ezt abba is hagyják korán. De ha megnézzük a felnőtt nőket(van egy pár ilyen) aki a pénzért szolgaként viselkedik a férje mellett csak hogy a divat által diktált legújabb csizmát vagy mit tudom én mit megtudják venni.Gáz.A kislányok is ugyan így gondolkoznak csak úk ezt szerelemnek becézik. Nagyobb a férfi,okosabb, érettebb ergo jobb élete lehet a csajnak kb. Amúgy meg minden csaj azt mondja hogy 18 évessel tökjól eldumált és akkor Ő olyan érett hogy eltud beszélgetni egy 18 évessel. Olyat eddig miért nem hallottam hogy ja talán a 18 éves éretlen vagy csak meg akarja dugni?:) Aztán jön a sírás....

2011. jan. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

általában biztonságérzés/menőzés van a háttérben, ez a kifogás h. érettebbek semmiben sem különbözik a 14 és a 18 éves,... visszagondolva téll, érettebbek lesznek a Sok csalódástól !!!, amit azért kell elviselniük mert látják az h. a koruk beli lányok már fiúznak, és ha ők akarnak kikezdeni valakivel ahhoz kell még várniuk 2-3 évet(mert éretlenek ?!?!?!), igen és ez elég nyomasztó látni,... senki sem a tökéletesen kezdni,... mikor 16 lettem nekem is lett fiatalabb barátnőm, 2-3évvel fiatalabb,... én se voltam "semmivel bölcsebb", de ez a 2-3 éven meglátszott h. mennyire nem 1 az ízlésünk, "több mindenre emlékszem, több mindent átéltem" ,és ez zavart..., szval amit lehet ilyenkor tenni, szakítás//, az ilyen kapcsolatok nem húzzák sokáig, kár h. ezt át kellett élnem (és 2-3 évet kellett erre várnom), ennyivel lettem érettebb... 2-3év szomorúsággal "mert 12évessel nem kezdek ki 14-15évesen)

szval ez h. hamarabb érnek csak mese, mindenki egyszerre ér, van aki hamarabb, és ezt nem lehet általánosítani,!!!

sokat kellett várnom "végre" egy normális barátnőre aki- "legalább annyit tud/ismer" mint én...(legalábbis ez az én elvárásom), és össze jött :), 18 évesen találtam egy olyan lányt akit "fogvatartottak a szülei,-> nem bulizik,nem iszik, vicces, okos, és szép is:),(már volt előttem barátja aki 3 ével idősebb volt mint ő, de vége lett a kapcsolatnak "ugyan ezért!"), szval ő átélte azt h. miért nem felelt meg az idősebbnek, és hasonló korúakat keresett (pont az esetem :),örülök hogy rá találtam :)visszatérve legszebb az egészben h. még 1 hónappal öregebb nálam!!!, és meg se látszik hogy érettebb*

ugyanolyan bohókás,aranyos,és vicces - mint én :), nekem ő a tökéletes <3 ,szval 13-15 Fiúk kitartás!!!, vannak lányok "akik majd megtanulják hogy semmi értelme idősebbet választani ilyen fiatalon, és addig várnotok kell, "sajnos", és tapasztalatot majd csak 16 évesen tudtok majd gyűjteni -> az előzőek miatt)

(megjegyzés: A kor állapot és nem érdem, ergo nem jár együtt a bölcsességgel, Steve Perry),

2011. jún. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

lemaradt, testileg nem ér senki előbb, "sztem", ha most itt a nemi jegyeket veszed alapul, nem ettől függ az értelem !!!, "már 8éves korom óta tudtam mi hogy működik (oviban az ilyen mutasd meg mind van megmutatom az enyém és stb helyekről), -innen tudom-> nekem már 10 évesen volt ondóm", azelőtt semmi nem volt, ezek szerint pár állítás azt igazolja h. hamarabb értem meg mint a korombeli lányok?!?!?! ^^, ez így hülyeség, visszatérve 1 kimaradt az előző komentemből is,... amit most láttam csak: igen, tapasztalatot csak fájdalom! útján lehet gyűjteni fiúknak, lányok "ezért rutinosabbak, ezért megy nekik könnyebben",-> nekik nem kell megszenvedni,..." ezek szerint egy 14 éves lány ugyan olyan érett mint egy 14 éves fiú, 15-15, 16-16, 17-17..., az előző bejegyzésemből: *A kor állapot és nem érdem, ergo nem jár együtt a bölcsességgel

19/F

2011. jún. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Én 15 vagyok barátom 16 :)

Szerintem ez azért korfüggő, mert a lányok tényleg előbb érnek, és agyban 16éveshez pl egy 14 éves passzol.

Legalábbis én így tudom, szüleim is eztmondták meg minden. Bár anyám pont hogy idősebb apámnál egy hónappal :D

De igazából a 13-14éves csajszik lehet tényleg menőzésből járnak 17év körüliekkel, fogalmam sincs, én eddig ha valakivel jártam az szerelemből volt.

Mint most:) Annyira szeretem hogy elmondani nemtudom...

Szóval konkrétan, ha beleszeretsz valakibe, a kora nemfog érdekelni. Már ha őszinte szerelem...

2011. júl. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!