Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 16 éves csajoknak az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 16 éves csajoknak az ilyen tetszik?

Figyelt kérdés

A középiskola 10. osztályos tanulói tudtommal 16 körül vannak. Az olyanoknak, hogy jön le egy olyan gyerek aki lazán lehúzott ablakból hallgatja a zenét és gumicsikorgással indul el. Tehát aki menőzik a kocsival. Hogy jön le ez nekik ? fiatalság bolondság


41/f. azért kérdem, mert sokszor látom a mai 18-19 éves srácokat


2011. máj. 21. 20:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem különösebben érdekel, inkább megmosolygom az ilyet. 16/L
2011. máj. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én inkább tartom gáznak, mintsem menőnek. Van egy osztálytársam (fiú), aki a haverjaival szokott kocsikázni délutánonként és péntek/szombat esti buli is annyit jelent nekik, hogy kimennek és kocsizkáznak a városban 2-3 autóval, közbe néha megállnak, cigiznek, dumálnak. Az a 2-3 autó kinézetre viszonylag normális (kicsit kopott a festés és látszik, hogy nem a legújabb autó), viszont fel van turbózva és nyomják nekik a gázt, pedig fölösleges, mert vagy piros lámpa miatt kb. 2-300 méter múlva meg kell állni, vagy keresztezőséd miatt kellene megállniuk. Ahogy ezek közlekednek a városba, csoda, hogy még élnek..

Szerintem ez gáz.

16/L

2011. máj. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Jó vannak az ilyen típusok kedves kommentelő, de van olyan típus is aki nem cigizik, nem iszik, és nem az a bulizós fajta, de rohadt jól vezet. Ilyen az én unoktestvéremnek a fia akivel nagyon jó viszonyban vagyok és sokat elmond. Mellesleg rohadt jól vezet a srác, csoda, hogy még nem fedezték fel.



Az ilyen srácok sem tetszenek lányok ? Aki talán azért csinálja, hogy felkeltse a figyelmeteket ? Az ilyenek ?

2011. máj. 21. 20:18
 4/12 anonim ***** válasza:

Én nem iszom, nem dohányzok, nagyon ritkán járok buliba. Imádok vezetni, igen én is szoktam lehúzott ablakkal zenét hallgatni, és szoktam kipörgő kerékkel indulni, de nem azért teszem, mert fel akarok vágni a csajoknak, szimplán élvezem, és mivel nincs lehetőségem kimenni rendes autóval pályára, marad ez.. És ha esetleg lány ül mellettem, vagy olyan akinél be akarok vágódni, akkor igyekszem odafigyelni, és biztonságosan vezetni. Szeretem az autókat, szeretek dinamikusan vezetni, és nem érdekel melyik csaj mit gondol erről, nem azért van autóm, hogy csajozzak vele, hanem hogy A-ból B-be elvigyen, az meg már az én dolgom, hogy ezt hogyan teszem élvezetesebbé. És nagyon durván csak akkor hajtom a gépet(kanyarok íven, fordulat a legnagyobb dinamikatartományban stb), amikor senki sem látja, és nincs ott, így senkit nem tudok bajba keverni/megkárosítani.

19/f

2011. máj. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
utolsó pont erre gondoltam. ő is pont ilyen. Na az ilyenek lányok bejönnek mint az utsó ?
2011. máj. 21. 20:28
 6/12 anonim ***** válasza:

Nemhogy a fiad miatt kérded?:)


Háátt én elég gáznak találom az olyat aki a kocsiával akar felvágni..habár én is szoktam így vezetni, de csak ha egyedül vagyok és olyan kedvem van. Ha valakit viszek, legyen rokon, barát, egy csaj akit az este megfogok...akkor 2x jobban figyelek. És az olyan idiótákat meg kiröhögöm amikor lefulladnak:)


Egy 18 éves srác B, C jogsival:)

2011. máj. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
uhh szerintem nagyon gáz hogy így akarja magára felhívni a figyelmet..
2011. máj. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

az ilyet inkább lehülyézem...különben is idegesít a hangos csikorgás...

de általában már fel sem figyelek ilyenre...

szerintem inkább a külsejével vágjon fel...

2011. máj. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nem érdekel jobban egy srác, attól, hogy jól vezet meg ilyesmi. Mitől pozitívum ez a személyiségében? Ez kb. olyan minthogy a jobban bejön a lányoknak egy olyan fiú, aki tud gitározni, mint egy olyan, aki nem?
2011. máj. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
egyetértek...biztos, hogy nem attól fogk belészeretni, hogy jól csikorog-e a kocsija...:DDD
2011. máj. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!