Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 13-14 éves csajoknak mér a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 13-14 éves csajoknak mér a 16-17 éves pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
Nem értem:S Minden csajt akit ismerek és járnék velük egy 16-17 évessel vannak :S Mi jo bennük ? Az hogy csak a szexre hajtanak és egyfolytába lesmárolnak hogy megdughassanak ? 14/F
2010. márc. 1. 17:50
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

a lóf*szt érettebbek a lányok mint a fiuk... azért járnak a 13-14 éves kispcsák idősebb fiukkal h. menőzhessenek vele a barátnőjeik elött... persze vannak kivételek is... de a legtöbb 13-14 éves csaj az azért jár ideősebbel h.

1. mert menő.

2. valeszeg divatosabbak mint a 14 évesek. (legalábbis ugy vettem észre h. a legtöbb fiu általános után szedi össze magát...)

3. a csajok azt hiszik h. olyan kib*szott érettek.


16/F

2010. márc. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:

ja, és pont ezekért az okokért nem hajtok 15 év alattiakra... mer agyilag kislányok még...

a legtöbb 16 éves pasi azért jár 13-14 éves csajokkal mer könnyebb őket felszedni mint a korukbelieket. aki meg feltud szedni egy 16 éves csaj 16 évesen azmeg nemfogja egy 14 éves kicsajra vesztegetni az idejét...

tapasztalat.

uccso voltam

2010. márc. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

Hát én 14 vagyok de nekem is az idősebb pasik jönnek be.Nem tudom miért.

Barátnőm meg mindig fiatalabbakkal jár szóval én nem tudom:/


Hát én biztos nem menőznék ha 14 éves tetszene meg akkor avval járnék,és nem utasítanám vissza mert nem menő vele járni.

2010. márc. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
Én is 14 vagyok engem alapból vonzanak az idősebbek és nem azért mert van egy 16 éves barátom akkor húú mennyire menő vagyok. Volt amikor 18 éves sráccal beszélgettem egyébként tökre egy hullámhosszon voltunk jobban kijöttem vele mint bármelyik 13-14 évessel.:)Nálam ezért van ez,de elvileg ha egy hullámhosszon vagyok valakivel akkor a kor nem is számít lg-is nálam.(:
2010. márc. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:

Kedves 18:42 16/F

Mit ne mondjak, elég bunkó a stílusod. Mellesleg amit írtál az is csak mind azt támasztja alá, hogy a lányok bizony előbb érnek, csak át kellene olvasnod még egyszer.


"(legalábbis ugy vettem észre h. a legtöbb fiu általános után szedi össze magát...)" Ja, hát erről beszélünk. Akkor most mi bajod? Igen akkor, vagy még késöbb szedik össze magukat, ekkor kezdtek el "érni". Addig szartak bele. És egy ilyen fiúval szerinted ki akarna járni?


"a legtöbb 16 éves pasi azért jár 13-14 éves csajokkal mer könnyebb őket felszedni mint a korukbelieket."

Hát ahhoz illesz, akit fel tudsz szedni. Ha egy 16 éves pasi csak 13 éves "agyilag kislányokat" tud felszedni, annak nyilván meg van az oka... Úgy tudtok udvarolni, hogy azt csak a kislányok veszik komolyan. A "nagylányoknál" tudod már nem jön be a copfhúzogatás.


Egy FÉRFIRA, aki már nem kisfiú, arra bizony fel lehet nézni (mindkét értelemben), a lányoknak olyan fiú kell aki tapasztalt, melette biztonságban érzik magukat. Egy korukbelit legtöbbször nem tartanak erre alkalmasnak. (Nem is az)


Visszaírhatsz bármilyen bántó megjegyzést nekem, előbb-utóbb be kell látnod, hogy ez így van. És nem értem miért kell ezen felkapnotok a vizet, fiúk. Később utoléritek a lányokat. (Kár, hogy mi azt már nem érjük meg) És meglátod majd 18-19 évesen lesz egy 16 éves sexy barátnőd (már ha visszavesszel a bunkó stílusodból), aki felnéz rád, és majd te magad fogod körberöhögni a pelenkás 16 éves fiúkat, amint megpróbálják behálózni a barátnődet, sikertelenül mert a csajod meletted már nem fogja komolyan venni őket.


A kérdezőnek: "Az hogy csak a szexre hajtanak és egyfolytába lesmárolnak hogy megdughassanak ?" 14/F

Igen ezt TE gondolod. És pont ez az. A 14-16 éves fiúk is úgy mint a legtöbb pasi a "szexre hajtanak", csak ők még nevetségesen irreálisan.

Még egyszer, Melyik lánynak kell ilyen komolytalan, "csináljunk mindenből viccet", "jó hecc a szex" fiú? Mert nekem aztán nem! Megbízhatatlanok vagytok!

2010. márc. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim válasza:

a 16 éves pasikának válaszolnék aki ma 18:42-kor írt..

h b*-nád meg magad...ha már itt járunk akk beszélhetünk a fiúkról is...számtalan pasival találkoztam aki idősebb csajokra hajtott..vajon miért?????!!hmm??!!!talán csak nem menőbbek akarnak lenni???

gondolkodj már egy kicsit...szentem a lányok azért járnak idősebb pasikkal mert a sajátkorukbeliek hülye ovodások(tiszt.kivételnek)..nem tudnak mással foglalkozni csak a számítógépes játékokkal..k* nagy élmény egy olyannal járni aki egész nap kockul...

am meg nekem is volt idősebb pasim és nem azért jártam vele mert az húú de milyen menő...hanem mert szerettem..az idősebbek mellett biztonságban érzed magad..a kisebbek töbnyire le se szarnak csak a barátjaik előtt akarnak veled menőzni(tiszt.kivételnek)

ennyit erről...

látszik h milyen egy p*cs vagy...:D

15/L

2010. márc. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
14F vagyok Bnőm 15L és bnőmnek vlt már 17 éves pasija is szval tőled függ..
2010. márc. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
a fiuk azér máznak idősebb csajokra mer valszeg azok már nem zsüzek és nagyaobb amellük :P
2010. márc. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim válasza:

Nem olvastam végig,de

18:42-hoz:


Ez nem tejesen igaz így.Vannak akik szerelemböl vannak együtt.pl az én barátom 21 éves...

14/L

2010. márc. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Na mi van, néhány kis pinának (19:45 és 19:52) fáj az igazság, amit a 18:42-es válaszoló megírt? :)
2010. márc. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!