Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » állandóan mondogatja. Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

állandóan mondogatja. Ez normális?

Figyelt kérdés
fogyózok, a barátom is nagyon akarta. Azt mondta jó vok így is, de úgy mégjobb ha lefogyok. És állandóan mondogatja meg minden. Ennyire nem fogad el? Ez rossz ugye?
2010. febr. 26. 22:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
mi az, h ha van rajta 1 kis fölösleg, akkor már meg fogja csalni? ha vkinek a külső a lényeg, az már régen rossz. az a lényeg, h mindenki magának feleljen meg, ne a párjának, és sztem a pasik leállhatnának már ezzel a mindencsajlegyengebeliba szöveggel.
2010. febr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Utolsó te félre értel minket,de könyörgöm nem kellene hízni,mert annál nincs gusztustalanabb ha egy nőn van háj és narancsbőr,blöeeeee.

Sportolni kell és normálisan kajálni,elhagyni a szemetet,ennyi az egész.

Mivel sportoló vok ezér másképp látom eme dolgot.Konkrétan én szakítanék is ha a csaj nem sportolna és nem lenne csinos,lehet bunkó vok de nekem vannak elveim,és megdolgozok hogy azér,hogy jól nézzek ki akkor dolgozzon ő is meg.


22F

2010. febr. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
szóval azért ne csodálkozzak ha megcsal mert nem vagyok vékony???? K.urva jó.
2010. febr. 27. 11:48
 14/19 anonim ***** válasza:

Uccsó vok,figy kérdező,mindig törekedj a tökéletesre és legyen célod,pl:"csinos akarok lenni,52 kg,feszes has,vékony izmos comb",csak egy példa és azonnal kezdj el cselekedni,sportolj és figyelj oda,tom nem könnyü de hidd eol megéri.


22F

2010. febr. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A barátnőm nagyon elhízott, és ő is tudja, és próbálgat fogyni, de nem igazán megy neki. Én is mondogatom neki, mert az ő esetlen módján sosem fog neki menni. Mindig elgyengül és teleszi magát. Még jó hogy nem hagyom szó nélkül!
2010. febr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

ÁÁÁ ácsi "próbálgat" érzed a szó erejét,nem próbálni kell hanem CSINÁLNI.Ez a lényeg,MOST,azonnal elkezdeni,a folyamatosan a mocskot elhagyni.

Ennyi a titka.


Uccsó előtti

2010. febr. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
szentem hagyd ott! fogadjon el úgy ahogy vagy.
2010. márc. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Miért kell tökéletesnek lennie???Na meg kiért kell annak lennie??

Ha ő így elfogadja magát akkor mit érdekel a barátja véleménye???

Soha, de soha nem változtatnék magamon (főleg e téren) ha csak a barátom akarná...


Én így szeretem magam, engem így kell szeretni!!!


Akinek ez nem megy, annak le is út, fel is út...


Egy kapcsolatban kompromisszumokat kell kötni, de azt hiszem nem a külsőségekkel kapcsolatban...

Azt mindenki saját maga eldönti!

2010. márc. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
az a baj hogy én is akarok fogyni, ez eddig oké, de attól még zavar hogy ő is mondja. Áh tele van már a tököm mindennel:(((
2010. márc. 2. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!