Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » állandóan mondogatja. Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

állandóan mondogatja. Ez normális?

Figyelt kérdés
fogyózok, a barátom is nagyon akarta. Azt mondta jó vok így is, de úgy mégjobb ha lefogyok. És állandóan mondogatja meg minden. Ennyire nem fogad el? Ez rossz ugye?
2010. febr. 26. 22:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
csak biztatni akar nincs ebben rosszindulat
2010. febr. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Az attol fugg, miket mond. Egy baratnom exe azt mondta, nem fekszik le vele, amig nem lesz 53 kilo (55 volt), na az nem normalis, ha csak biztat, es nem bant, akkor nincs semmi baj. Ha bant, mond meg neki, hogy aranyos, hogy tamogat, de ne essen tulzasokba.
2010. febr. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
ma is víznapot tartok. És most itt vagyok nála ő meg fűrdik. Mondtam nem kérek vacsit, de a szülei csináltak nekem. És hát így ettem. És mondogatta hogy ne mert akkor felesleges volt az egész. Meg ilyenek. Elgem van ebből.
2010. febr. 26. 22:47
 4/19 anonim ***** válasza:

Dehogy nem fogad el, de szeretné ha a max legjobb formád lenne mert az mindkettőtöknek örömet okozna, neki meg még változatosságot is.


De! Ne lefogyj, hanem inkább sportold ki kerekre az idomaidat! ;)

2010. febr. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
hát egyszerre mind a kettő a jó és a hatásos.
2010. febr. 26. 22:51
 6/19 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem nem a pasim, hanem apukam "segitett". Mikor fogyoztam, o mondta mindig, ugyanmar egyel, ugyse fogysz le sosem, ne kinozd magad blablabla, na mar csak dacbol is lefogytam, persze rohogve megdicsert, hogy csak csesztetnie kellett.
2010. febr. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
nem hiszem, h ez holmi jó szándék, és jóakarás, ha nekem allandoan mondogatná a barátom, akkor elküldeném a francba. ha nem vok jo ugy neki, ahogy vok, akkor keressen vki mast, aki jo neki.
2010. febr. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én is elküldeném...

Borzasztó lehet ha ezzel zaklatnak...

Az én barátom amúgy meg azt szokta néha, hogy egyek nyugodtan:) Mert én meg vékony vagyok.

2010. febr. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Mér ne lenne,ez hozzátartozik az igényes megjelenéshez.Ez a fogadj el duma ez annyira rossz,egyszerűen nemtom felfogni ezt,tessék hozd ki magadból a legjobb formádat akár pasi vagy akár csaj.Különben ne csodálkozz,ha elhagynak,vagy megcsalnak.


22F

2010. febr. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
09:39-sel egyet értek. Hozd ki magadból a maximumot. Nem feltétlenül azért mondja mert nincs megelégedve veled, legyél tökéletes, és ha eldöntötted magadban hogy fogyókúrázol, akkor azt csináld végig, de ami a legfontosabb az a SPORT.
2010. febr. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!