Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem féltékennyé a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem féltékennyé a baràtomat?

Figyelt kérdés

Azt hiszem rà férne egy kis féltékenység vagy valami ami nyugtalannà teszi.Ugy érzem elhanyagol engem és nem ugy figyel ràm ahogy én szeretném...Egy kis ösztönzés jo jol jönne neki..amitöl észbe kapna ..aha hàt van nekem baràtnöm is... ehez szeretném egy kicsit hozzàsegiteni..Trükköket szeretnék mert a nyiltan valo öszinte érzelmek elmesélésével nem érek sokat...max. ideig-oràig..


Tippek??


2010. febr. 20. 21:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ez jo otlet...Nallam akarmit csianalok...marmint ha ide megyek oda megyek vagy valami...rogton altvalt olyan semleges hangnembe...ertitek nem ?:D Es van h elmegyek otthonrol nem szolok neki es o aztan kozoli hogy maskor szoljak mert felt...ra egy hetre o megy el es en nem tudom..:)) De o keri h szoljak neki ha elmegyek :| :-j Tehat neki tudnia kell,hogy en hova megyek de o elmegy anelkul hogy sozljon :P
2010. febr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Teljesen megértem a problémádat, énis hasonló helyzetben vagyok. Én már pedig azt mondom, hogy egy nő igenis legyen rafkós és trükkös. Ha mindig őszinte vagy vele hamar ki fog ismerni téged. Én azt csináltam, hogy egy volt barátom nevében levelet írtam magamnak és mikor jött föl hozzám a barátom úgy tettem mintha akkor jönnék a postaládától. Illetve barátnőm beszélt vele msn-en mintha a volt barátom lenne. Nagyon ideges lett és látszott is hogy féltékeny mert bnőm elküldte a beszélgetést. Persze előttem nem nagyon mutatja ki a féltékenységét, de tudom hogy legbelül nagyon is az.
2011. nov. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!