Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem féltékennyé a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem féltékennyé a párom?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem kéne, nem illik, bunkósság stb, de nem bírom tovább. Néha mondogatja, h összefutott a volt csajával, meg h egy külföldi csaj milyen aranyos (nem akar tőle semmit) de ezek engem nagyon bántanak. Ha meg mondom akkor meg mintha nem értené. Nem akarok komolyabb féltékenységi játszmát, csak éreztetni akarom, h más is akar engem és néha jól esne ha mondaná h "mért bámul úgy az a pasi".

Hülyének néztek de én így látom és kérlek adjatok vmi tippet.


2010. jún. 5. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Hatalmas taplóság szándékosan féltékenységet generálni. Inkább ülj le vele és mondd meg neki hogy neked mi esik rosszul. Olyan nincs, hogy "mintha nem értené".

Ha rájön hogy szánt szándékkal keltetted fel a féltékenységét, ki fog dobni a fenébe. (én kidobnálak emiatt)


20f

2010. jún. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Dobd a számod mailben,felhívlak mikor vele vagy.
2010. jún. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Dugj mással.
2010. jún. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszi az értelmes válaszokat, főleg neked kedves első:)

igazad van tudom de csak női hisztinek tudja be és ha már mindig szólok akkor megunja

2. köszi a segítséged a számom meghagyom az haverjaimnak :D

2010. jún. 5. 13:18
 5/10 anonim ***** válasza:

Mentek az utszan ketten ahogy o szokta mondani hogy "Mien szep az a kulfoldi lany" stb ..

mond te is ugyan azt .

Meglatsz egy sportos alkatu sracot jo sheroval jol feloltozve markas cuccok rajta s mond te is neki "-nezd mien jol nez ki az a pasi!" "-neked is ugy kellene kinezned" stb .... meg ha szoktatok jarni a parkba ott biztos vannak sportolok akik szaladnak s nez utanuk meglatod eszreveszi o azt hogy nezel a fiuk utan s akkor feltekeny lessz.

Sajat tapasztalatbol mondom mert en is feltekeny szoktam lenni a baratnomre mikor mas srac utan nez ... de csak azzal marad :) .

2010. jún. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszönöm :) jo tudni így pasi szemmel h mi tesz titeket féltékennyé:)

nerm azt mondta h szép hanem aranyos :) msn-n szoktak beszélni csak, a 2. tanácsod megfogadom, h utánna nézek, azt nem szeretném mondani h neked is így kéne kinézned lehet az már sértő:)

kösz9nöm a válaszod:)

meg még 1 most elment 3 napra osztályával és nagyon félek h isznak aztán lesez vmi, de ez ellen mit tudnék tenni, nem akarok ilyen lenni:(

2010. jún. 5. 13:30
 7/10 anonim ***** válasza:

13:23 vagyok


udod milyen az a ferfi aki huseges ?

Nem csalja meg a baratnojet s ha ugy erzi hogy nem tudja magat kontrolalni mikor iszik akkor nem iszik anyit hogy nagyon reszeg legyen ! ...

Egyepkentsem mondana meg neked ha valamit tesz inkabb meghalod masoktol!

ilyenek vagyunk mi ferfiak.

En amiota a baratnommel vagyok sosem csaltam meg s nem is fogom s o sem biztosan de en nem tudhatom s amit nem tudok az nem faj.

Biztos ha teged szeret a baratod akkor meg ha elis mentek kirandulni akkor is gondol rad s nem csal meg a bizalom a jo kapcsolat kulcsa. Ha bizol benne akkor nincs mitol tartanod .

2010. jún. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi h visszaírtál

remélem a barátom is hasonlóan gondolja, mondta h nem szeret alkoho9lizálni, bár múltkor ivott egy sört, szóval csak ilyen mértékben iszik, inkább velem volt és nem ment el egy buliba,szóval remélem megbízhatok benne

meg egy bensőségesdebb beszélgetés közbe elmondta h megmondaná ha megcsalna, mert úgy nem tudna velem lenni

szerencsés bnőd van dícséretes h igy gondolkozol:)

2010. jún. 5. 15:16
 9/10 anonim ***** válasza:

Sehogyb@zdmeg, mert ez egy undorító húzás amivel önértékelési zavarokkal küszködő idióta p!csák élnek csak hogy tömjénezze őket a hapsijuk. FUJJ.

Szeret? Ez neked egyértelmű?

Ha a kapcsolatodból valami hiányzik vagy nem elég lelkes tüzes ne így trükközz, hanem beszéld meg vele.

Aztán a féltékennyé tett srácok azt hiszik meg is lettek csalva félrekefélnek és akkor meg ők a görények.

Én úgy vagyok hogy bízom a páromban. Ha szeretem és ő is engem nem fog megcsalni, ha megcsal sosem szeretett igazán akkor meg hadd menjen mit idegeskedjek, lesz másik.

De az ilyen trükközés a kib@szott önértékelési problémáitok miatt nem féltékenységet hanem egy kvrva nagy pofont érdemel, de kettőt...

2010. jún. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

13:23 13:43 vagyok ...

Koszonom de azert mar gondolom hogy enyiidosen az ember jol kell gondolkodjon .

Foleg ha egy emberrel ossze akarja kotni az eletet .

A baratnom szerencses de en is szerencses vagyok hogy vele lehetek mi ketten egymasnak vagyunk teremtve . Mar reg vele vagyok de meg egyszer sem vesztunk ossze s soha sem veszekedunk meg tokeletesen meg ertsuk egymast .

Talan a sors akarta igy hogy mi ketten egymasra talaljunk.

Sokszor feltekennye tesz de en megbizom benne tudom hogy barmi is tortenik o az enyem s senki mas nem erinti akirol en nem tudok.

Mindent megbeszelunk egymassal titkok nincsenek nem titkolunk el semmit egymas elol (vagyis en nem ot nem tudom de amit nem tudok az nekem nem faj)... mindenben megegyezunk egyszoval tokeletes parkapcsolatom van ijenrol almodtam s hala Istennek ilyent kaptam...

Szerencses ember vagyok mert az elozo is ennyire jol ment de ott en tevedtem de ugyanzat a hibat megegyszer nem kovetem el mert az ember a hibaibol tanul!

Szerintem ha te is betartod amit en szoktam hogy megegyezel a paroddal bizol benne s minden titkod elmondasz s biztos vagy abban hogy o az akivel le szeretned elni az eleted s mindent amit tudsz megadsz neki csak hogy egyutt legyetek akkor biztos neked is jo parkapcsolatod lessz ... a veszekedesben pedig a lenyeg hogy egyiknek orokke engednie kell s akkor nem lessz vita!

2010. jún. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!