Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy féltékennyé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy féltékennyé tegyem? Vissza szerezzem, mert tudom hogy még szeret!

Figyelt kérdés
A párommal össze veasztem, és valószínü megcsalt, már mással is van, de lényegében fele időben.Tehát megossza a napokat velem.Ugyan annyit van velem, mint vele. Mit tegyek,hogy jobban legyen figyelmes rám? engem jobban akarjon? Mert észre vettem,hogy féltékeny ha elhagyni készülök,vagy bulizok, és távol vagyok tőle.De ha nincs velem nem nagyon foglalkozik vele, hogy merre vagyok. Ilyenkor mi a helyes?mit tegyek?SZeretném vissza szerezni.Mi a jó fiúk ilyenkor?mit kell tenni,hogy felfigyeljen rám,ha még szeret? mert tudom, hogy még szere.
2010. szept. 25. 02:51
 1/8 anonim ***** válasza:
mondtam hogy kutyával ne!
2010. szept. 25. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kisu210 válasza:

Figyelj,ez nem szerelem részéről,egyszerű birtoklási vágy.

ha szeretne,ne"felezne".Hagyd ott,mielőtt abba a csapdába esnél,mint az egyik régi barátnőm,a férjével akitől már nincs ereje megszabadulni.

2010. szept. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Á, ez halott ügy szerintem. Minek akarod újrakezdeni? ha egyszer kimondtátok, hogy vége, akkor VÉGE! Valószínű volt rá okotok. Ha összejössz vele, az csak felesleges időhúzás lesz. Ugyanúgy szétmentek majd!
2010. szept. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a fr@ncba , ez nem lesz jobb soha, ez nem az az ember akire te vágysz. Minél előbb elhagyod annál kevésbé fog fájni...
2010. szept. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hehe, elég könnyű numera vagy kérdező. Gondolom ezt szereti benned a srác.
2010. szept. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen szeretem a szexet, gondoltam eleinte jó bele egyezek,hogy szex, és más semmi, de nem ment mert szeretem, és nem tudom elviselni,hogy csak heti 3 nap az enyém vele.
2010. szept. 25. 11:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Régen rossz, ha csak akkor becsül, ha elveszít.
2010. szept. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazából becsült ő végig, de sokat veszekedtünk, sokszor az én hibámból, és megunta.(bár azt mondom ez kifogás) még azt is elképzelem, hogy ez nem az utolsó állomása:(
2010. szept. 25. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!