Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem féltékennyé a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem féltékennyé a baràtomat?

Figyelt kérdés

Azt hiszem rà férne egy kis féltékenység vagy valami ami nyugtalannà teszi.Ugy érzem elhanyagol engem és nem ugy figyel ràm ahogy én szeretném...Egy kis ösztönzés jo jol jönne neki..amitöl észbe kapna ..aha hàt van nekem baràtnöm is... ehez szeretném egy kicsit hozzàsegiteni..Trükköket szeretnék mert a nyiltan valo öszinte érzelmek elmesélésével nem érek sokat...max. ideig-oràig..


Tippek??


2010. febr. 20. 21:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Az elhanyagol és a féltékeny között még elég széles a skála...
2010. febr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nyílt beszéddel nem érsz sokat,akkor már megette a fene ezt a kapcsolatot,és semmit sem ér.Ahol trükkökhöz kell folyamodni,hogy a másik észbe kapjon,ott valami nagyon nem stimmel!Ne is haragudj,de szerintem nem trükközni kéne,hanem elgondolkodni,jó ember van-e melletted!
2010. febr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó nagy hülye felfogás ez ne is haragudj, szerintem nem a megfelelő módon kell magadhoz csábitani!

A féltékeny lesz akkor azt hiszi hogy más kell neked és ugy kidob hogy lábad se éri a földet!

Ja és a féltékenység is betegség!

A megoldás esetleg odafigyelés ami egy kis romantikázással, poénkodással, egy kis kimozdulással el lehet érni!Sok sikert de szivemből szóltam

2010. febr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%

uj frizura, uj smink, uj ruhak, nelkule is eljarkalni oda, ahova eddig csak egyutt mentetek. Bulizni baratnoiddel jarni, es neha nem felvenni neki a telefont.

Eljarni sportolni, meg sok helyre.

De szerintem hagyd ott, mert nem vagy mellette boldog. Akkor meg minek vesztegeted az idodet?

2010. febr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
47%
Az,hogy nem veszed fel a telefont az mire jó?
2010. febr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

nem felvenni a telefont arra jo,hogy elgondolkodjon...Na most hol van ? Miert nem veszi fel? Kivel van? stb...

Vagy?

2010. febr. 20. 21:49
 7/12 anonim ***** válasza:
33%
Ne is figyelj rájuk. Most fogadjunk állandóan vele lennél ha tehetnéd és érezteted is vele. Na ezt nem szabad! Mert akkor azt hiszi, hogy már mindent megkapott. Hagy higgye hogy nélküle is van élet és 3 perc alatt foghatnál magadnak új pasit. Szóval ne keresd (de ne legyél bunkó,ha felhív beszélj vele normálisan,kedvesen),menj el bulizni a tudta nélkül, mondd el neki, hogy Zoli ma vett neked egy csokit és hogy milyen kedves tőle. Szóval legyél laza és ne függj tőle, hidd el minden megváltozik. Nem csak nekem vált be, hanem kivétel nélkül az összes bartnőmnek! 20/L
2010. febr. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a vàlaszt

igen, persze àllandoan vele lennék és ezt érzi is..igen itt a baj..

2010. febr. 20. 21:57
 9/12 anonim ***** válasza:
Jó,akkor játszmázzatok csak,mondhatom,nagyon megéri!Most komolyan,mennyit ér az olyan kapcsolat,ahol csak így tudod felhívni magadra a figyelmet?Szerintem nem sokat.Én legalábbis úgy rúgnám ki az ilyen pasit,akinek külön kérvényt kell benyújtani,hogy foglalkozzon már Velem is ugyan,hogy a lába nem érné a földet!
2010. febr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azt hiszem megértelek. Talán az öszinteségeddel úgy érzed, csak lefárasztanád, netán elriasztanád. Sajnos van benne valami. (Más kérdés, hogy eleve nem jó egy efféle pasi mellett maradni, de ezt most tegyük félre.)

A lényeg az volna, hogy ne legyél bármikor elérhető számára, amikor keres. A telefont csak elvétve vedd fel, ha felveszed legyél feltűnően vidám. (Mint akinek valami nagyon jó programja van.) Ha találkoztok, vegyél vissza a megszokott formádból, legyél kicsit kimértebb, elgondolkodóbb. Ezt már csak fokozásnak tudnám ajánlani, de időnként akár mondd el a randitokat vagy alapból ne érjél rá találkozni.

2010. febr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!