Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem féltékennyé az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem féltékennyé az exem?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, egyáltalán még érdekled-e? Engem pl. egyik exem sem tudna féltékennyé tenni, még ha a fél országot végigkettyintenék sem, mert vagy utálom őket, mint a sz@rt, vagy nem érdekel mi van velük.
2011. jan. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

akarsz tőle valamit, vagy csak bosszúból? mert ha csak bosszú, akkor nem éri meg. ha pedig már nem érdekled, akkor úgysem lesz féltékeny.

hogy a kérdésedre is válaszoljak: ölelgess mást, amikor ő is ott van.

2011. jan. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen,mert azért szakítottunk,mert túl féltékeny volt, ami nem lett volna olyan nagy baj,csak késöbb kicsit jobban elfajultak a dolgok...és most a barátaimat fenyegeti..ezért szeretnék "bosszút" állni..persze nem durván..csak,hogy érezze,hogy mien.:)
2011. jan. 4. 19:01
 4/8 anonim ***** válasza:
nézd levegönek sz*rd le...logj fiukkal. nem kell velük csak baráti viszonyba lenned.sztem ez böven elég fájdalom.
2011. jan. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy ez az ölelgetős módszer bejönne,mert kicsit messzebb lakik.:)
2011. jan. 4. 19:05
 6/8 anonim ***** válasza:
ha beszéltek msnen, lelkendezz neki, hogy Tomi milyen aranyos volt múltkor. vagy facebookra stb. tegyél ki olyan képet, amin fiúk vannak melletted
2011. jan. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezzel gyönyörűen igazolnád a véleményét.
2011. jan. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.:) amúgy azt kihagytam,hogy sokszor hazudik(hazudott) nekem...:\
2011. jan. 4. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!