Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem úgy, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy már semmi sem lesz a régi? El vagyok keseredve.

Figyelt kérdés
22éves lány vagyok, és szerintem mindig is jól tűrtem a sarat. Pár hónapja felbomlott 3éves kapcsolatom, szerettük egymást, de a távolság nem bírta ki a kapcsolatunkat (messze tanulok). Tudom hogy ha tényleg szerettük egymást akkor ennek nem kellett volna megtörténnie, de igyekeztem más fele koncentrálni (tanulás, munka, időnként más férfiak, beteg szüleim ápolása, anyagiak), egy ideig már kevésbé jól de ugyanúgy sikerült megállnom a helyem. Most viszont úgy érzem egy zsákutca az életem. Eddig ha nehéz volt itt belül, mindig éreztem hogy van valaki akiben őszintén megnyugodhatok, bármilyen messze is voltam tőle, állandóan változó idegen környezetben, boldog voltam ha rágondoltam akármilyen nehéz volt. Mostanában viszont kiütközött az állandóan félelmeim, zavartabb vagyok, és állandóan feszengek ha ismét egy ujabb változás jön,pl egy költözés nem tudom megszokni, és magamba fordulok. Barátaim sajnos nincsenek sokan, és ők is elfoglaltak. Itthon még jobban meg kell szorítanunk a nadrág szíjat, és nem tudok egyről a kettőre haladni. Lehetséges mind ezt a sz***t a szakításunknak tulajdonítani?
2008. aug. 26. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

persze, simán lehet a szakitás miatt. plusszban mindenkinek kell egy bizalmi társ, akit bármikor bármivel fel lehet hivni (nem kell megtenni, csak maga a tudat, hogyha kéne, akkor lehetne, az is sokat számit), nem feltétlen kell ennek a párodnak lenni, de azért jó, ha ő is ilyen. ha neked csak a barátoddal volt ilyen kapcsolatod, akkor duplán rosszul jártál a aszakitással. 3 dolgot tudok javasolni:

1. próbálj meg összeszedni egy pasit, aki meg tud hallgatni. nem kell életed szerelmének lennie.

2. egyik barátodat neveld át lelki társnak, ha megy

3. hivd fel a volt párodat, és mondd el neki, hogy nem akarsz vele megint összejönni, de szükség lenne rá, hogy meghallgasson.

2008. aug. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos akit leginkább közelebbi barátnőmmé tehettem volna elutazott külföldre, és őszintén szólva emiatt még inkább megtetszett a legutolsó tanácsod. Szerinted nem fog szánalmasnak hinni? Kicsit félek.
2008. aug. 27. 01:11
 3/4 anonim ***** válasza:
de, kicsit lehet szánalmasnak fog tűnni, és az is lehet, hogy elhajt a vérbe, de nem veszithetsz sokat azzal, ha megpróbálod.
2008. aug. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
húha ezt még meggondolom, végülis csak a büszkeségem sérülhet:)
2008. aug. 29. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!