Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El vagyok keseredve. Jól...

El vagyok keseredve. Jól érzem? Segítség

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok.

Volt egy fiú, akivel 1 évig jártam, de most szakítottam vele, mert nagyon rosszul bánt velem(mindennek elmondott stb...)

Nagyon hiányzik,de ővele már soha többé nem fogok összejönni. 10000%

El vagyok keseredve, mert tudom, hogy belém senki nem lesz szerelmes, senkinek nem fogok tetszeni. Pedig én később szeretnék gyereket, esküvőt...De hogyan hogyha nem fogok kelleni senkinek?

:(


2010. máj. 28. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez nem így van, biztos lesz majd egy fiú aki belédszeret. Csak most úgy érzed hogy nem kellesz senkinek. Fel a fejjel, és irány a pláza!:)
2010. máj. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jaj, annyira fiatal vagy. Bőven van még időd, hogy megtaláld az igazit. Fel a fejjel.Előbb utóbb megtalálod a párod.
2010. máj. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egész biztosan kellessz majd valakinek, 16 éves vagy még csak, elhiszem, hogy fájt a szakítás.

Ha az a srác járt veled 1 évig, akkor biztosan van benned valami, amiért érdemes volt téged választania.

2010. máj. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a lottó ötösöm lenne olyan biztos mint hogy lesz fiúd gyereked,és 1000% hogy kelleni fogsz valaki(k)nek.
2010. máj. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nemondj ilyet ,hogy nem fogsz kelleni senkinek biztos jó fej vagy meg egyéb :) szóval sok sikert a keresgélésben ;)ha van valami amit szeretnél kérdezni ezzel vagy mással kapcsolatban írj nyugodtan :imi1234567@citromail.hu várom leveled és ne rágodj a múlton kezdj új életet:)!
2010. máj. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
14:52 F/17
2010. máj. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia:) 16 évesen én is ezt hittem...aztán eltelt egy év és megtaláltam a páromat.

Nem kell rágörcsölni kialakul minden, mint a púpos gyerek, a prés alatt:D meglátod


ha 46 évesen mondanád ezt aggódnék érted, de 16 évesen nem teszem:P :)


2o-L

2010. máj. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Miért gondolod, hogy nem fogsz kelleni senkinek?

Lesz majd másik fiú az életedben, van még sok a világon. Ne légy elkeseredve :)

2010. máj. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugodtam.

Küldömre mindenki azt mondja hogy szép( de a plázacicától fényévnyire) :)

Sok barátnőm volt, de elvesztettem őket, mert a volt barátomnem engedte hogy találkozzak velük, mert "csak az övé voltam".

Most már tudom, hogy én nagyon hülye voltam, hogy hagytam magamból 'csicskát' csinálni. Már jóval előbb ki kellett volna lépnem. Na mindegy, örülök, hogy most megtettem. A barátnők már jönnek is vissza:) Mindenki azt mondta, hogy sokkal mosolygósabb és jókedvűbb vagyok mint még a múlt héten(amikor még együtt voltunk)

2010. máj. 28. 15:05
 10/10 anonim ***** válasza:

Pont 16 vagyok és velem is ez volt csak nekem fél éves kapcsolatom után. Hónapokig azt hittem, hogy úgysem találok soha senkit egyedül rohadok meg. Én sem voltam szerelmes, nem hogy valaki belém...( és ez volt a legrosszabb, mert hát legalább lett volna valaki akiért küzdhetek ) Aztán meguntam, hogy nem teszek semmit annak érdekében, hogy ne így legyen ahogy van. Eljárogattam a barátaimmal hétvégén, elkezdtem sportolni vettem pár új göncöt és levágattam a hajam. Végülis amikor a tesómat kísértem el az edzésére akkor találtam meg a mostani szerelmem akinél bizony nekem kellett kezdeményeznem mert különben vesztett ügy lett volna, hát nehezen ment eleinta sokat sírtam, hogy reménytelen és most már úgy nézki " járni " fogunk :) Sok sikert kívánok neked is és sose add fel a reményt, mert még párszor leszel szerelmes és párszor csalódni is fogsz sajnos...


És mégvalami: észrevetted már, hogy ha van barátod akkor hirtelen több fiúnak is tetszel és járni akarnak veled?

Azért mert látják rajtad azt a fékezhetetlen boldogságot és ki ne akarna egy mosolygós boldog lánnyal járni? :)

Szóval már csak ezért is fel a fejjed :)))))

2010. máj. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!