Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen elvagyok keseredve!...

Teljesen elvagyok keseredve! Mindenem megvan de, közbe boldogtalanak érzem magam,25 éves vagyok, se férj se gyerek, igaz sokat dolgozok de így nagyon rossz hogy nincs kihez menjek, segíteni, megbeszélni a dolgokat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Néha féltékeny vagyok bátyámra, hogy neki milyen szép családja van, nekem meg semmi.. Már többször a fejemhez vágták olyan vagyok mint 1 robot.. csak a munka munka munka... De valamiből csak megkell élni..
2010. máj. 28. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én megértem mit érzel. A páromat is csak a munka éltette igy városban kellett élnünk pedig már rég megvolt a pénz a családi házra és ő mégis csak dolgozott mondván hogy erre gyüjt arra gyüjt. Csak ezt egy idő után én meguntam és szétmentünk. Talán igaz az a mondás hogy a pénz nem boldogít. dolgozz kicsit kevesebbet amiből még megtudsz élni jájr el szórakozni keress párt és lehet hogy meg kell néha húzni a nadrágszíjat de legalább boldog leszel!

2010. máj. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olvass szerelmes könyveket, (Danielle Stealt javaslom, pl. a Kaleidoszkóp címűben három lány szerepel, köztük a legnagyobb egy ilyen törekvő típus.) Vagy méginkább egy nagyszerű mélylélektani regény a nagy hajtó, érvényesüléshajszoló férfiról: Christina Arnothi: Afrikai szél. Meg olyan lelki tanácsadó könyveket, pl. Louisa L. Hay: Éld az életed, stb... Viszont, ha olvasni sincs időd, vagy kedved, akkor csak azt tudom mondani: Valamit valamiért.
2010. máj. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

25évessen még ne keseredj el, még bőven van időd a családalapításra.

Tény, hogy az anyagiak nem boldogítanak, maximum, csak biztonságérzetet adnak.

2010. máj. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok,30 éves koromig várok és ha nem semmi akkor végzek magammal. Nem sok időm van már, másfél év.
2010. máj. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20:24es, Én is hasonlóan gondolkodtam, most már negyven vagyok, és még se család, se otthon. De, ha felnézel egy társkereső oldalra, akkor láthatod, hogy mennyien vagyunk ezzel így. Szóval emiatt nem érdemes meghalnod harminc évesen.
2010. máj. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ha 25 éves korom előtt nem vesztem el a szüzességemet + szert teszek egy komoly kapcsolatra, akkor fogok elgondolkodni az "öngyilkosságon". Bár nincs elég merszem hozzá, szóval lehet maradok kis sivár életemnél, amig élek.:S 23/F
2010. máj. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

20:24


:) Ha neked jó így akkor hajrá,de nekem nem. Szerintem semmi értelme utána...

2010. máj. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!