Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ehhez hogy viszonyultatok volna? Apró butaság, de engem érdekel a véleményetek.

Figyelt kérdés

Nem mai az eset, de nemrég gondolkodóba ejtett, hogy kivel kezdtem mégis. Előre megjegyezném, nem 14-15 évesek vagyunk és normális hangnemű véleményekre vagyok kíváncsi, hogy őszintén erről mit gondoltok.


Tehát. Anno összejöttünk (én volnék a lány), bár elég hamar kiderült, hogy részemről csak egy pillatnyi fellángolás volt, semmi más, no de a leves próbája az evés, hátha mégis működik, de alig 2 hónapig, ha együtt voltunk...

Azonban bő 2 hét után feltűnt, hogy elkezdte minden közösségi oldalon átállítgani a családi állapotát, hogy kapcsolatban-kapcsolatban és engem is nyúzott evvel, hogy nem kéne-e... Mondtam, hogy szerintem ez korai még (kb. csak találkozgattunk, egymásnál sem voltunk fent, semmi egyéb) de akkor meg jött a hiszti (ez az egyetlen dolog körübelül, amit szinte egyáltalán nem viselek el, főleg egy gyakorlatilag felnőtt pasitól nem), hogy de akkor mi van most meg izé... Mondom jóóó, legyen akkor úgy, most ne ezen menjen a vita, legyen ahogy szeretnéd (nem szeretek minden apró hülyeségen fennakadni)... Aztán nemsoká vége is lett (egyszerűen semmi az ég világon nem fogott meg benne, amiért azt mondtam volna, hogy megérné, de mindegy is)


A kérdés: nem értem, miért kéne az embernek a párkapcsolatát vagy leendő párkapcsolatát rögtön ország-világ elé tárni ezeken a "fantasztikus" közösségi oldalakon ismerősök és ismeretlenek számára, vagy legalábbis ezt miért szinte létszükséglet egy huszonéves embernek?

Ti mit gondoltok erről? Nálatok hogy ment ez?

Köszi előre is.


2010. febr. 14. 15:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én nem akarok megbántani senkit sem, de nekem úgy jött le, hogy a fiú, akit leírtál egy éretlen akárki. Te viszont nem tűnsz annak.

Vannak akinek az ilyen dolgok fontosak... mert azzal dicsekedni lehet, ha kinnvan hogy kapcsolatban... Attól már nem annyira érzi magát egy kis p.csnek... Gratulálok nekik...

Azzal pedig vitatkoznék, hogy ez egy tipikus férfif.szság... ez inkább olyan dolog ami a f.sz férfiakra jellemző. Szerintem...

2010. febr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

az vagyok, aki 1 év után írta ki

szerintem komolyabb kapcsolatban a nő a férfinak és a férfi a nőnek oda-vissza territoriuma, amibe nem illik bekavarni

2010. febr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Egy komolyabb kapcsolatban senki sem birtokolja a másikat. A birtoklás egyfajta elnyomást is jelent...

A territóriumot meg úgy értettem, hogy a férfi mint ösztönlény (magyarán mint egy állat) meg akarja jelölni azt amit megszerzett. Ahogy a kutyák is körbepisilik a környéket, hogy jelezzék más kutyáknak, hogy itt már van vki.

A férfifazság meg annyit tesz nekem, hogy olyan férfiúi hülyeség, badarság, baromság ami a pasiknak fontos (vagy csak úgy érzik hogy fontos), de nincs igazán jelentősége.

25F

2010. febr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Aki így kívánja kijelölni a területét, hogy pár hét után kiírja egy közösségi oldalon, hogy "kapcsolatban", na az szerintem nem azért van elsődlegesen, mert ő férfi és ösztönlényként ezt 'kell' tennie. Szerintem az ilyen ember inkább éretlen, gyerekes stb... de ezt már leírtam. Pont ezek miatt további olyan tulajdonságokat hordozhat magában, amik egy érettebb embert taszíthatnak, vagy legalábbis fontolóra veszik a kapcsolatukat az egyénnel...

Úgy hiszem, itt is ez történt, de cáfolj meg ha nem így van.

2010. febr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

16:58 - értem mire gondolsz, ez egy hosszabb idő után természetes persze, de ilyen rövid távon ugyan senkinek nem leszek a képletes tulajdona vagy az ilyen gyerekes felvágás tárgya.


17:09 - igen, voltak egyébb problémák is, ami mondhatni elrettentett, pl. az a sértődős hiszti, mmikor az ember csak őszinte, hogy nem szeretné folytatni...


De összeségében köszönöm mindenkinek a választ és hogy nem vagyok egyedül evvel a talán mégse olyan butságnak tűnő problémával, várom még a további véleményeket is! :)

2010. febr. 14. 17:17
 16/16 anonim ***** válasza:

nálam általába mindig egyedülálló van

ha van bnőm ha nincs

2010. febr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!