Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ehhez hogy viszonyultatok volna? Apró butaság, de engem érdekel a véleményetek.

Figyelt kérdés

Nem mai az eset, de nemrég gondolkodóba ejtett, hogy kivel kezdtem mégis. Előre megjegyezném, nem 14-15 évesek vagyunk és normális hangnemű véleményekre vagyok kíváncsi, hogy őszintén erről mit gondoltok.


Tehát. Anno összejöttünk (én volnék a lány), bár elég hamar kiderült, hogy részemről csak egy pillatnyi fellángolás volt, semmi más, no de a leves próbája az evés, hátha mégis működik, de alig 2 hónapig, ha együtt voltunk...

Azonban bő 2 hét után feltűnt, hogy elkezdte minden közösségi oldalon átállítgani a családi állapotát, hogy kapcsolatban-kapcsolatban és engem is nyúzott evvel, hogy nem kéne-e... Mondtam, hogy szerintem ez korai még (kb. csak találkozgattunk, egymásnál sem voltunk fent, semmi egyéb) de akkor meg jött a hiszti (ez az egyetlen dolog körübelül, amit szinte egyáltalán nem viselek el, főleg egy gyakorlatilag felnőtt pasitól nem), hogy de akkor mi van most meg izé... Mondom jóóó, legyen akkor úgy, most ne ezen menjen a vita, legyen ahogy szeretnéd (nem szeretek minden apró hülyeségen fennakadni)... Aztán nemsoká vége is lett (egyszerűen semmi az ég világon nem fogott meg benne, amiért azt mondtam volna, hogy megérné, de mindegy is)


A kérdés: nem értem, miért kéne az embernek a párkapcsolatát vagy leendő párkapcsolatát rögtön ország-világ elé tárni ezeken a "fantasztikus" közösségi oldalakon ismerősök és ismeretlenek számára, vagy legalábbis ezt miért szinte létszükséglet egy huszonéves embernek?

Ti mit gondoltok erről? Nálatok hogy ment ez?

Köszi előre is.


2010. febr. 14. 15:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Most nem pont ilyen, de nekem msn-en jegyezte meg a barátom, akivel akkor egy hete voltam együtt, hogy személyes üzenetben miért csak egy szív utal rá... Ez miért olyan fontos?

A kérdésedre válaszolva, nem tudom. én sem értem. Nekm nincs is kinn a családi állapotom sehol.

2010. febr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nekem az IWIW adatlapomon ezért nincs semmi információ, sem pedig kép, mert az egyből menne a napiszarra, és visszaélnének vele!

Amúgy én sem értem, mi a fenének kell bejelölni azt az IWIW-en, akit egyszer láttunk, vagy köszöntünk neki 2x?!

2010. febr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

1.: És ti együtt vagytok még?

2.: Szerintem te nem értetted meg mire gondoltam...

2010. febr. 14. 15:40
 4/16 anonim ***** válasza:

én is pont ilyen vagyok, mint a kérdező:)

és velem is történt hasonló dolog...

hát nem tudom, én se szeretem rögtön világgá kürtölni, meg üzenőfalra, meg mnsre kiírni, h szeretlek xy, nekem ez már túl sok...

2010. febr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
:) És te hogy reagáltad le?
2010. febr. 14. 15:53
 6/16 anonim ***** válasza:

mi egy év után írtuk ki

bnőm nagyon jó csaj,sokan leszólítják

most talán elveszi a kedvüket, de aki így is rámozdul, azt jogosan vághatom pofán

amúgy azért fontos, hogy felvállalja, hogy fontos vagyok neki, nekem is , hogy ő az nekem

mi ezzel a baj?

de igaz, mi 1 év után tettük ki

2010. febr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Na igen, 1 év után, nem alig 2 hét múlva... :) Sok boldogságot nektek!
2010. febr. 14. 15:58
 8/16 anonim ***** válasza:

15 51es vaok

szóval iwiwre kiírtam, h kapcsolatban, az még nem nagy baj, de megmondtam neki, h üzenőfalra, msnre nem írom ki, mert én nem szeretem, nem az én stílusom. jól összevesztünk, és bevágta a durcát. Később szét is mentünk... mások voltunk eléggé

2010. febr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Gondolom a pasik így akarják kijelölni a territóriumukat. Anno én is odáig voltam érte hogy legyen kiírva a páromnál, (nehogy vki még prédának tekintse) de elmesélte hogy nincs igazándiból jelentősége.

Be kellett lássam hogy igaza volt, úgyhogy ez ilyen férfifazság :D

25F

2010. febr. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

15.51: na akkor nem egyedi az eset, ez megnyugtat


16.00: ezek szerint az :D csak lehet én olyan vagyok, aki nehezn viseli, hogy territóriumként kezeljék, meg tudom én magam védeni, ha arról van szó :D csak a bedurcizástól-hisztitől vagytok egyszerűen rosszul...

2010. febr. 14. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!