Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek butaság lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek butaság lenne otthagyni a sulit a barátnőm miatt?

Figyelt kérdés

A barátnőm gimis, én viszont csak egy nyamvadt kis szakiskolába járok és emiatt kisebbségi komplexusom van, szinte már én nézem le saját magam, amiért ebbe az iskolába járok. A barátnőm persze azt mondja, hogy őt nem érdekli, hogy hova járok, mert ő tudja, hogy nem olyan vagyok, mint akik általában az ilyen iskolákba járnak, de engem ez akkor is zavar és nem szeretnék tovább ebbe a gyászba járni!

Ezt felvetettem neki is, de ellenzi, mert hogy már csak 1 év van hátra.

Igen ám, de ezalatt az 1 év alatt szakítani fog velem, az tuti, mivel a gyakorlat miatt alig jut majd rá időm. Ezért is hagynám itt az ezt az egész gyászos helyet a fenébe.

Ti mit szóltok hozzá?


2011. jan. 1. 02:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hülyevagy

ha akarsz rá időt szakítani fogsz is tudni....ennyi

2011. jan. 1. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egy csaj ennyit nem ér!!!

Elhiszem,hogy dúl a love meg minden ,de hidd el a szakma mindig veled marad, de a csaj nem biztos!!!

Ha szeret megérti és különben is,ha nem lógtok folyton egymás nyakán erősödik a kapcsolat,ha ez csak egy évig fog tartani!!

Gondolkozz pozítivan és próbáljátok meg kihozni a legjobbakat ebből az egész helyzetből *.*

ritka találka= jobban ki lesztek éhezve egymásra

2011. jan. 1. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezt nem szabad így felfogni! Fejezd be a sulit. Lesz egy szakmád. Utána még mindig tanulhatsz tovább! Egyáltalán nem biztos, hogy a barátnőd jár jobban a gimnáziummal...neki miből lesz gyakorlata? A magolásból...Neked viszont lesz egy szakmád, amiben el tudsz helyezkedni. A gyakorlat miatt ne aggódj. Meg fogjátok oldani. Mindig van megoldás.
2011. jan. 1. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

nincs értelme ezen törnöd magad. Márcsak azért sem, mert az oktatás színvonala kb egységesen sz@r.

Ne skatulyázd be magad;)

2011. jan. 1. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem eszméletlen hülyeség lenne.

Fejezd be a sulit azt az 1 évet még kibírod és megtudod oldani szerintem így is a kapcsolatodat.

2011. jan. 1. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Te komolyan h*lye vagy ha már ilyenen jár az eszed már bocs.

A suli mellett is lehet találkozni 1mással, meg persze ott a hétvége vazze! Ne b*zd el az életed! Nem ér annyit a lány.

Nos az írásodból ítélve ő az első barátnőd, és a jegyeid 1-2 max 3 as... igazam van?:)

Jah és nem vagy a legmenőbb gyerek az osztályban xD

2011. jan. 1. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én középiskolában dolgozom ahol van szakma képzés és középiskolai is. Nálunk úgy van, hogy leteszed a szakmát és + 2 év és lehet érettségid. Gondolom nálatok is így van, de ha nem, akkor szakma után máshova elmehetsz letenni az érettségit. Vagyis 3 év múlva lehet egy jó szakmád és érettségid is.


A gimi semmire nem jó csak arra ha valaki egyetemre akar menni, önmagában a gimis érettségi a legértéktelenebb, mert semmiféle szakmai alapozó tantárgyak nincsenek (ellenben a szakközépiskolaival, ami bár szintén érettségi, de vannak szakmai tantárgyak).


Nem akarok szakmai szemmel beszélni, de butaságra készülsz.

2011. jan. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1. ne hagyd ott a sulid

2. ne hagyd ott a csajt

3. gondolkozhatsz felsőoktatáson, talán beadjátok egy szakra utána :)

2011. jan. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kovpet ***** válasza:

Szégyelled, hogy "csak" egy ilyen helyre jársz? Marhaság, de legyen. Akkor az a megoldás, hogy még ezt is abbahagyod? Akkor még ilyen helyre sem fogsz járni...

Ember, te nem vagy százas :)

2011. jan. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi kell ezen szégyelni?!Neked lesz egy szakmád,amivel elöbb elfogsz tudni helyeszkedni mint érettségivel.De ha annyira zavar akkor ha végzel a sulival utánna elhelyezkedsz valahol és esti sulin meglehet csinálni az érettségit akár már 2 év alatt is.Ha azért szétmegy a kapcsolat mert te gyakorlatra mész,akkor egy kalap sz.ar nem ér az a kapcsolat.Mi lesz ha mind a ketten dolgozni fogtok?Lehet hogy teljessen ütni fogja a beosztása a másikét.Szoval én azt mondom hogy csináld meg szépen a sulit,utánna keressél egy melót és estin vagy levelezőn csináld meg az érettségit,ha ilyen komplexusaid vannak.Sok sikert
2011. jan. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!