Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Butaság, hogy így gondolom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Butaság, hogy így gondolom? Lehet ennek komoly jövője?

Figyelt kérdés

nagyon szeretjük egymást. mint még soha egyik exünket sem. örökre vele akarok maradni és nem akarom másnak "adni" nagyon érett gondolkozásúak vagyunk. és mindketten hamar szeretnénk családot meg minden, és a jövőnket is együtt képzeljük el. nem tudnánk már egymás nélkül létezni. szeretnék vele családot alapítani meg minden. elég sok minden szörnyűségen mentünk át már mindketten mire megismertük egymást és megérdemeljük h boldogok legyünk örökre együtt. egymással szeretnénk családot. ne ítéljetek el a korunk miatt mert ezek csak számok. lelkiekben el sem tudjátok képzelni mennyivel értebbek vagyunk.


én 17/L ő 18/F


2010. nov. 29. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Szívből kívánok nagyon sok boldogságot Nektek!
2010. nov. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A kérdés maga azt jelzi, hogy mégsem vagytok annyira érettek.

Nem akarlak bántani, mert nagyon jó dolog, hogy ennyire szeretitek egymást meg ilyen elképzeléseitek vannak a jövőről, de a kérdés és a benne levő bizonytalanság, pont az jelzi, hogy még nem vagytok elég érettek.

2010. nov. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolóé szerintem is a pont.


V.

2010. nov. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
tulajdonképpen én inkább az ember elítélése ijeszt meg kicsit
2010. nov. 29. 21:15
 5/8 A kérdező kommentje:
na ez nagyon értelmesre sikerült de sebaj. tehát engem tulajdonképpen csak az emberek ítélkezése ijeszt meg.
2010. nov. 29. 21:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Általában a legtöbb pár így gondolja a kapcsolat elején, hogy örökre együtt lesznek.

A jelenlegi barátnőmmel 2 hónap után annyira azt gondoltuk, hogy örökre együtt leszünk majd de most 5 hónap után előjönnek a gondok és elég kevés kéne hozzá, hogy szakítsunk.

2010. nov. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ne halgass senkire, tedd amit kell. Ha így gondolod, csináld így. Sok sikert hozzá!
2010. nov. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon-nagyon érettek vagytok. ...akkor mi ez a kérdés?:D
2010. dec. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!