Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyott, szeretjük egymást....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott, szeretjük egymást. Mit tegyek, ami nem lenne butaság?

Figyelt kérdés
18 év korkülönbség. Neki van egy fia és egy élettársa, de nincsenek jó viszonyban. A fia miatt nem szeretné feladni, amit eddig elért. A nőt sosem szerette, erőszakkal tartota meg magának a férfit. Elmondása szerint még soha senkit nem szeretett így, mint engem. Szeretjük egymást, miért KELL, hogy vége legyen? Nem tudok beletörődni. Annyira nehéz már most, de hiszek magamban, hogy végig tudnom csinálni. Sajnos a másik fél nem hisz ennyire magában. Harcoljak? Megéri, ha szeret, vagy ne csináljak magamból hülyét, hanem várjam meg, hogy Ő mit lép? ( Kérlek titeket, csak az alapján válaszoljatok, amiket leírtam, mert nagyon sok dolog van, amiket nem véstem ide :)) Köszönöm )
2011. febr. 8. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
harcolj egy családos emberér,te szánalom én kikaparnám a szemed a család helybe
2011. febr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Érted azt, hogy szeretjük egymást?

Azért adja fel, mert tönkrement lelkileg, hogy nem lehet még velem !

Elképzelhető, hogy a jövőben még együtt leszünk, de..

5 hónapja voltunk együtt, és szinte minden egyes nap együtt voltunk mindenhol !!

2011. febr. 8. 20:10
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Eleve az tré,hogy családos emberrel kezdesz,hiába nem szereti a nőt.Erőszakkal nem tud egy nő egy férfit maga mellett tartani.Embered ostoba.Még egy erőszakos férfira is van megoldás.Azt kaptad amit érdemelsz.
2011. febr. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretne elhagyná az asszonyt.
2011. febr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, csak a nő öngyilkos akart lenni. Annyi volt, hogy lefogta a kezét és így a combját találta el.. Azután kiderült, hogy a nő terhes ( azaz a gyerek sem szándékosan volt ) és így együtt maradtak. Tudom, hogy tré nem akartam belemenni, tartottam magam meg a férfi is.. Hónapokig, de szerelmesek lettünk és nem volt visszaút..
2011. febr. 8. 20:18
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem csoda, hogy támadnak! Nem találnál olyat, aki nem foglalt??????!!!

Az lenne a legjobb amit tehetsz, hogy békénhagyod. Egy idő után majd jobb lesz , és keress magadnak olyat aki nincs elkötelezve másnak!

2011. febr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Utolsó.. Mondtam, hogy nem írtam háttér dolgokat.. Van ok amiért nem hagyja el ( még )! / meg mondjuk gondolom már ezután sem /


Nagyon kivagyok.. De látom senki semmi jót nem tud hozzáfűzni.. Sajnos, ezt érdemlem.

2011. febr. 8. 20:19
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
"Azért adja fel, mert tönkrement lelkileg, hogy nem lehet még velem ! " ebben az esetben szerintem téged választott volna, semmi értelme, hogy evődj miatta. Ha az ő elmondásából veszed, hogy erőszakkal tartja maga mellett az élettársa, akkor tekints el ettől, amíg nem látod a saját szemeddel azt az erőszakot, addig vedd úgy mintha nem is létezne, sztem ezzel csak magyarázza maga előtt s előtted, hogy miért csalja a nőt. Jobb az ilyen esetekből kimaradni, ugyhogy szerintem sokkal jobban jársz ha hagyod menni. N+1 pasi van, jobbnál jobbak, nem szabad elkeseredni
2011. febr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sajnos nem írtam mindent le.. De nem szeretnék belemenni a részletekbe..

Inkább megkérném azokat, akikkel volt hasonló helyzet azt írják le.. Milyen volt,hogy zajlott,meddig tartott,stb..?

2011. febr. 8. 20:27
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, én nem akarlak bántani, csak a tapasztalat beszél belőlem. Sok fájdalomtól kíméled meg magad, ha elfelejted. Akármit mondhat a nő fenyegetőzhet öngyilkosságtól kezdve az égvilágon mindennel, ha az ember lépni akar, akkor lépni fog. De ő döntött, nem téged választott, bármivel is indokolta a döntését. A leírtakból szerintem kicsit vetített neked azzal, hogy azért hagy el, mert nem lehet veled, ez olyan kamu mint az állat. Meg, hogy véletlenül lett a baba, ugyan már téged ez a faszi kissé hülyére vett. Ha szeretünk valakit nem bújunk mással ágyba! Ébresztő!
2011. febr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!