Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normalis ezert visszatutasitan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis ezert visszatutasitani valakit?

Figyelt kérdés
Noveremnek kutyai vannak. Megismerkedett egy ferfival, es amikor kiderult, hogy a ferfi nem szereti a kutyakat elutasitotta. Szerintetek? Anya is ki van ra akadva.

2015. febr. 28. 19:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
93%

Megszabadulni a kutyától? Miért? Az csak egy tárgy amit ki lehet dobni, ha meguntad?

Sok esetben egy kutya családtag, kiscsillag...

2015. febr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
98%
Persze, dobja ki a kutyáit, meg ha nem tetszik a pasinak a nővéred családja, akkor azokat is dobja ki... Te amúgy normális vagy?
2015. febr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem teljesen normális dolog. Nekem macskáim vannak (benti), egy hüllőm és egy akváriumom is közösen a férjemmel. Alapvető elvárás volt, hogy a leendő párom állatszerető legyen, és szívesen gondoskodjon a házikedvencekről akkor is, ha én nem vagyok jelen.


Ismerek olyan párokat, ahol csak az egyik állatszerető, ott a másik felől általában fel is dobhatná a mancsát az állat, az se érdekelné. Na ilyen kapcsolatból köszönöm, nem kérek, szerintem sokat elmond az emberről, ha ilyen a gondolkodása.

2015. febr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
97%
Persze, dobja ki a kutyáját, csak mert az új pasinak épp nem tetszik... Ha meg gyereke lesz és az nem tetszik épp az aktuális csávónak akkor tőle is szabaduljon meg, ugye?
2015. febr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
17%
Hmm... furcsa. Én sem szívlelem a kutyákat, mondjuk engem nem zavarna, ha egy nőnek van kutyája. Érdekes egy bagázs, annyi szent.
2015. febr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Az nem normális, hogy ti cirkuszt csináltok emiatt. Mi volt olyan fontos ezen a pasin, hogy ne lett volna joga visszautasítani?
2015. febr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Az, hogy lassan 30, karrierista es rehota nincs senkije.
2015. febr. 28. 22:15
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gáz ez a "lassan 30" duma. Ilyen idősen még azért vannak lehetőségei, és tudtommal egy kapcsolatban egymással kell jóban lenni és együtt kell boldognak lenni, és nem azért vagyunk valakivel mert anyuci meg hugica azt akarja.


A kutya meg még ha tárgy is lenne, akkor sem kell megválni tőle. Én pl tárgyakkal is vagyok úgy, hogy emlékeim vannak róla, kötődöm hozzá, kaptam valakitől, nem b..szom ki azért mert valaki másnak nem tetszik.

2015. febr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
90%

Drukkolok, hogy a nővéred következő szerelme először csak Téged ne kedveljen, aztán ha Téged leépített a tesód, akkor meg majd anyukád se tessen az új pasinak. Bizony. Mehettek a levesbe, de ilyen gondolkozással nem kár értetek.

Csodálkoztok, hogy sok ember jobban szereti a kutyákat vagy macskákat, mint sok másik embert. Ismeretlenül is azt mondom, hogy különb lények nálad és anyukádnál. Ha nem érted miért mondom, csak gondolkozz el az első soraimon.

2015. febr. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, te normális vagy? Vérlázító a gondolkodásod és a hozzáállásod. Mi az, hogy megszabadulni? Jézus. Hamarabb reptetnélek meg téged szerintem, mint a kutyámat, aki 10 éve jóban-rosszban, feltétel nélküli szeretettel itt van mellettem. Nem vagyok kutyabzi, nem alszom vele, nem eszünk egy tálból nem hordom mindenhová, de imádom, az életem, mindennapjaim fontos része jó ideje, és ha esetleg olyan pasival lenne kialakulóban valami, aki tényleg nem szereti a kutyákat, annak nincs keresnivalója mellettem, viszlát. 30 évesen meg baromi öreg a nővéred, igen...Hány éves vagy te?
2015. márc. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!