Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normalis ezert visszatutasitan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis ezert visszatutasitani valakit?

Figyelt kérdés
Noveremnek kutyai vannak. Megismerkedett egy ferfival, es amikor kiderult, hogy a ferfi nem szereti a kutyakat elutasitotta. Szerintetek? Anya is ki van ra akadva.

2015. febr. 28. 19:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Az ő dolga. És különben mit cisnálna a kutyákkal? Altassa el őket egy talán-kapcsolat miatt?
2015. febr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%
Siman. En macskas vagyok, meg nincs, de tuti lesz macskam. Nem jarnek olyan sraccal, aki nem utalja a macskakat.
2015. febr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez azon alap dolgok közé tartozik, amik hosszútávon megkeseríthetik a kapcsolatot. Jó hogy még most az elején tisztázták és nem bonyolódtak nagyon bele.
2015. febr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
10%
És mi köze van a kutyáknak a kapcsolatukhoz? Ha nem szereti őket akkor az az ő dolga, ennyi, ha emiatt elutasította elég szánalmas.
2015. febr. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
48%

"Anya is ki van ra akadva."...akkor most az egész család ezen sír-rí? :D Vicces.


Amúgy frász tudja, nekem az nem jött be egy lánynál, hogy ő meg a kutyájával együtt alszik, pedig én szeretem az állatokat, de engem csak zavarna hogy egy kutya mászkál rajtunk este. De volt olyan lány is, aki meg azt fejtegette mennyire gyűlöli a macskákat, és neki csak kutya, nekem meg semmi bajom a macskával, mindig is tartottunk.


Viszont, ha úgy nézzük, egyesek képesek túlreagálni a dolgokat. Én anno excsajomnak mondtam hogy nem nagyon vagyok oda a romantikus filmekért, férfiként nincs ebben semmi. Erre később az volt a baja, hogy velem soha nem lehetett megnézni egy romantikus filmet, mert nem szeretem...Holott egy szóval nem mondtam hogy együtt ne lehetne megnézni, de gondolom érthető hogy egyedül egy üveg sörrel nem az lesz a kedvenc műfajom...Szóval itt sem mindegy hogy mit is mondott pontosan a srác.

2015. febr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
86%

Teljesen normális! Most gondolj bele, ennek a férfinak nem közömbösek a kutyák, hanem egyenesen nem szereti őket. Nem lenne jó a kutyáknak sem, ha érzik, hogy a pokolba kívánja őket a pasi. Nem menne nekik az együttélés. A pasast meg csak idegesítené a kutyaugatás, a kutyaszőr, kaka, minden ami együtt jár velük. Az is lehet, hogy tapasztalatból beszél, mert volt már ilyen barátnője, vagy rokonánál van kutya. De ha nem is saját tapasztalat, akkor is el tudja képzelni mindenki, hogy mivel jár a kutyatartás.

És el kell fogadni, ha valaki nem akar ilyesmivel együtt élni.

2015. febr. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
De ugy ertem, ha van egy jonal latszo kapcsolat nem azt kellene hogy megszabadul a kuytatol? Igy ertettem.
2015. febr. 28. 20:00
 8/24 anonim ***** válasza:
95%

Te azzal ugye tisztában vagy, hogy élőlényekről beszélünk, nem egy porfogó tárgyról??

Ha gyerekei lennének, és azokat nem szeretné férfi, azoktól is meg kéne szabaduljon??

2015. febr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
97%
Miért szabadulna meg a kutyáitól csak azért mert jónak tűnik a kapcsolat? Aztán ha 2-3hét múlva kiderül, hogy mégsem az, na akkor mi van? Sok gazdátlan kutya van akiknek soha nem lesz gazdája, nem hiszem hogy egy férfi kedvéért menhelyre vagy más gazdához kéne paterolni a kutyákat. Én macskás vagyok, és én is utasítottam vissza ezért férfit, mert nem szerette a macskákat, pedig amúgy kedves volt, csak nem bírta elviselni a macskákat. Még idő előtt véget vetettem a dolognak azóta találtam nála még jobbat, aki imádja a macskám... :)
2015. febr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
97%
Hát nagyon nem. A kutya évek óta vele van, kiskorától nevelte, normális ember nem dobja ki az állatát, akiért felelősséggel tartozik egy idegen miatt. Igaz nekem macskám van, 8 hetes kora óta én nevelem, gondozom, szeretem. Valaki miatt akit jó esetben pár hónapja ismerek, biztos nem dobnám ki.
2015. febr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!