Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baromi mérges vagyok! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baromi mérges vagyok! Hogy kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés

Szóval, szeptember óta párom és én kevesebb időt töltünk együtt, mert megváltozott a munkarendünk (egy cégnél dolgozunk). Párom kapott egy női ismerősétől egy tollat. Ezt úgy tudtam meg, hogy rákérdeztem, kitől kapta. Kicsit csúnyán néztem rá, és gyorsan hozzáfűzte, hogy még egyetemi tanulmányi táborból ismerik egymást.

Megnéztem a csaj myvipjét, szóval tudom, hogy van barátja. Nemrég iwiwen megláttam, hogy párom írt a csaj egyik képe alá egy "érdekes" idézetet (rózsaszálról, meg felkelő hajnalról volt szó benne). Erre a csaj csak annyit írt vissza, hogy köszi. Amúgy a csajnak iwiwen nincs kiírva a családi állapota.


Mit gondoltok, van mitől félnem? Kérdezzek rá páromnál, hogy mi van, vagy beszéljek a csajjal, hogy álljon le?


2010. febr. 8. 17:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nem, persze hogy nem akarom elveszíteni! Meg is halnék érte! Olyan furcsák a férfiak: megkérdezem tőle, mi a baj, azt mondja, semmi, de látom, hog nem oké v.mi. Még megkérdezem 3x, ugyanez a válasz. Aztán mégis kibukik belőle, hogy gond van. Utálom nyúzni meg nyaggatni, de ennyire nem bízik bennem? Megkérdeztem ezt tőle, meg azt is, hogy miért gondolja, hogy kisebb lesz a szememben, ha elmondja, hogy baj van. Elpoénkodta az egészet, nem válaszolt semmi használhatót!

Soha nem csaltam meg, még csak másra sem gondoltam őhelyette, mindig mellette álltam, mégis most ez van. Sokan mondták nekem, hogy hagyjam ott, mert csak kihasznál és kétszínű ember. Nem hallgatok rájuk most se, meg régebben se érdekelt, mit mondanak, de mostanában olyan, mintha pont ő maga akarna meggyőzni ezekről!

2010. febr. 12. 12:39
 12/15 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudok én sem biztatót mondani. Tényleg jó kérdés, hogy miért kapta a tollat? A barátod miért nézi egy másik nő fotóját és ír hozzá olyan kommentet, ami szembeszökő?

Szerintem gáz van. Lehet, hogy még csak gondolatban van probléma, és emiatt láthatod, hogy valami nem ok vele. Lehet, hogy örlődik. Ez persze csak egy teoria.

2010. febr. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A csajjal semmi esetre se beszélj!! Ez alapszabály. Viszont én a helyedben tuti, hogy rákérdeznék a páromnál,hogy mi újság. Szerintem aggodalomra ad okot, hogy ilyeneket írogat egy másik nő képe alá...
2010. febr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Tehát örlődik, és ne beszéljek a csajjal....Lehet, hogy igazatok van. Ma reggel láttam a csajt. Nem állta a tekintetemet, pedig nem néztem rá csúnyán! Meg kell mondjam, most tényleg minden nagyképűség nélkül, de egyáltalán nem szép! Az arca mindkét oldala tele van hegekkel (gondolom, nyomkodta régen a pattanásait, és azért)!
2010. febr. 16. 18:36
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem légy résen, valami nem stimmel az tuti.
2010. febr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!