Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baromi mérges vagyok! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baromi mérges vagyok! Hogy kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés

Szóval, szeptember óta párom és én kevesebb időt töltünk együtt, mert megváltozott a munkarendünk (egy cégnél dolgozunk). Párom kapott egy női ismerősétől egy tollat. Ezt úgy tudtam meg, hogy rákérdeztem, kitől kapta. Kicsit csúnyán néztem rá, és gyorsan hozzáfűzte, hogy még egyetemi tanulmányi táborból ismerik egymást.

Megnéztem a csaj myvipjét, szóval tudom, hogy van barátja. Nemrég iwiwen megláttam, hogy párom írt a csaj egyik képe alá egy "érdekes" idézetet (rózsaszálról, meg felkelő hajnalról volt szó benne). Erre a csaj csak annyit írt vissza, hogy köszi. Amúgy a csajnak iwiwen nincs kiírva a családi állapota.


Mit gondoltok, van mitől félnem? Kérdezzek rá páromnál, hogy mi van, vagy beszéljek a csajjal, hogy álljon le?


2010. febr. 8. 17:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%

Félned csak attól kell, hogy a barátod elküld a fenébe, ah ok nélnül féltékenykedsz.

Ha annyi a baatodnak, hogy valaki ad neki egy tollat (100ft?) és már meg is csal, akkor jobb ha megy, de ha te egy toll miatt kezdesz féltékenykedni, akkor jogosan zavar téged el - te meg éppen ezzel küldöd máshoz vigaszt keresni.

2010. febr. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Na jó, oké, a toll miatt nincs is oka féltékenynek lenni. De azért az a hozzászólás, amit a csaj képe alá írt...hát én is ki lennék akadva, ha a barátom tett volna ilyet.
2010. febr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%

várj és figyelj.

azért ne kutakodj, de jobban figyelj oda, és csak akkor állj ezzel a párod elé, ha biztos vagy benne.


szerintem a csajnak fölösleges nekiesni.

2010. febr. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A toll azért furcsa nekem, mert emlékeztet EGY BIZONYOS SZERVE (Vajon melyikre?). Amúgy mindent elmond, és nem szoktam nyomozni utána, meg nem is fogok, csak mostanában olyan rosszkedvű, és nehéz felvidítani.
2010. febr. 8. 18:27
 5/15 anonim ***** válasza:
Mikor írt a képe alá???
2010. febr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Sajnos azt nem tudom, nincs kiírva. Tavaly áprilisban készült a kép. Utána van még komment, de azok nem ilyenek, mint páromé.
2010. febr. 8. 21:06
 7/15 anonim ***** válasza:

van okod gyanakodni sajnos:( nem vagyunk mar 5 evesek, hogy bevegyuk, az artatlan meseket, megis mi a francnak adogat a csaj tollakat egy masik pasinak? en is dolgozo no vagyok, es eszembe nem jut tollat adomanyozni csak ugy poenbol egy faszinak..

Azert legy esznel, es kivanom neked a legjobbakat:)

2010. febr. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

sorry, kicsit felreertettem, azthittem a csajszi es a parod dolgozik egy cegnel.

Tokmindegy, akkor is valtozatlan a velemenyem, foleg az iwiwes komment utan. Ez azt jelenti hogy nezegeti a csajt, es meg kommentelget is hozza...bocs, nem akarlak jobban felhuzni, csak rossz napom van:)

2010. febr. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem, ezek szerint egy rugóra jár az agyunk, Kedves utolsó válaszoló! Most csak pislog, meg néz nagyokat, hogy miért fürkészem az arcát, meg miért vagyok mérges. De most komolyan: titeket nem zavarna a dolog?
2010. febr. 10. 21:04
 10/15 anonim ***** válasza:
nézd, ha félrelépne, nem egy nyilvános közösségi oldalon írkálna neki kép alá, amit ugye Te is látsz, hanem mondjuk privát üzenetet írna vagy e-mailt. a féltékenykedéssel viszont könnyen elérheted, hogy megcsaljon. gondolom nem ez a cél...
2010. febr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!