Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van az hogy a fium a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy a fium a kapcsolat elejetol kezdve meg mondta, hogy semmi se tart orokke? (kapcsolat)

Figyelt kérdés

nagyon szeretem a fium, mar mondtam is tobbszor neki, elosszor en tobbet ereztem iranta mint o irtantam,es lehet meg mindig igy van. 7honapja vagyunk eggyutt, tav kapcsi. o meg nem mondta soha hogy szeret mert azt mondta hogy eleg ha erzem. azt is mondta, hogy majd ha talizunk akkor a szemembe fogja mondani,szemelyesen akarja bevallani. mar 2hete nala vagyok, meg 1hetig maradok, mit tegyek?


a kapcsolat elejen mar megmondta,hogy semmi se tart orokke, ezt a kapcsira gondolta, es hogy ne almodjak arrol, hogy holtomiglan-holtodiglan. miert mondta ezt? nem szeret? vagy mert mar 2x volt nos es mar nem hisz az ilyesmiben?


2008. aug. 19. 16:28
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
en jugoszlav allampolgar vagyok es nekem kell vizum szinte minden hova.
2008. aug. 19. 18:11
 22/26 A kérdező kommentje:
koszi ezt a biztato valaszt :) mar jobban erzem magam :) es pozitivan latom az egesszet. akkor mi egy cipoben jarunk majdnem. csak hogy a te fiud mar tuti mondta, hogy szeret. hat akkor nincs mas valasztasom,minthogy turelmessen fogom varni,hogy vegre kimondja hogy szeret,addig is az erzelmeimre hallgatok.
2008. aug. 19. 18:13
 23/26 anonim válasza:
Nekem is mindig azt mondta a kapcsolatunk elején a barátom hogy egyszer úgyis vége lesz, nem leszünk együtt örökké, rosszul esett mert azt hittem nem akar velem lenni, de ez nem így van. Több mint 6 éve vagyunk már együtt, sosem csalt meg, tudom hogy szeret még ha évente csak egyszer mondja is:)
2008. aug. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
orulok nektek,remelem nalunk is igy lesz majd :) koszi a batoritast es a jo tanacsot, mar tobb onbizalmam van :)
2008. aug. 19. 18:59
 25/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Megint én vagyok. Azért írtam le neked a mi történetünket, mert egy cipőben járunk. Mi majdnem 3 éve vagyunk együtt, én nekem is nagyon nehezen mondta ki hogy szeret, de türelmes voltam, most pedig a jövőnre nézve megint csak az vagyok. Mellette tanultam meg hogy nem szabad semmit siettetni és elsietni. Fontosabb azt érezni mint érzelmek nélkül kimondani.

Sok sikert nektek!

2008. aug. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
koszi a tanacsod :) nektek is sok sikert es boldogsagot :) udv
2008. aug. 20. 11:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!