Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van az hogy a fium a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy a fium a kapcsolat elejetol kezdve meg mondta, hogy semmi se tart orokke? (kapcsolat)

Figyelt kérdés

nagyon szeretem a fium, mar mondtam is tobbszor neki, elosszor en tobbet ereztem iranta mint o irtantam,es lehet meg mindig igy van. 7honapja vagyunk eggyutt, tav kapcsi. o meg nem mondta soha hogy szeret mert azt mondta hogy eleg ha erzem. azt is mondta, hogy majd ha talizunk akkor a szemembe fogja mondani,szemelyesen akarja bevallani. mar 2hete nala vagyok, meg 1hetig maradok, mit tegyek?


a kapcsolat elejen mar megmondta,hogy semmi se tart orokke, ezt a kapcsira gondolta, es hogy ne almodjak arrol, hogy holtomiglan-holtodiglan. miert mondta ezt? nem szeret? vagy mert mar 2x volt nos es mar nem hisz az ilyesmiben?


2008. aug. 19. 16:28
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

igen nagyon sokat adott. meg akkor o is azt hitte hogy orokke fog tartani a hazassaguk. kozben amikor a felesege gyerekeit ki hozta angliaba es megkapta az asszony a letelepedesit akkor be adva a no a valast es le lepett a gyerekekkel.


amugy mar meg beszeltuk hogy egyenlore az eggyutt eles a celunk. a hazassag meg nem. ezzel nincs is gondom.

2008. aug. 19. 17:06
 12/26 anonim ***** válasza:

hát inkább mégse a jövöt kérdezd, mert így visszaolvasva tényleg félreérthető lehet. inkább kérdezd meg nyiltan hogy a korábbi kapcsolatai/csalodásai miatt nem mondja még hogy szeret?


nem akarok rosszindulatu lenni, de nem lehet hogy olyan nyitot kapcsolat félét képzel el veled. hogy te vagy a középpontban akivel beszélgethet,akihez visszahuzodhat és ha utközben becsuszik 1-2nőt akivel lefekhet azzal le is lefekszik.

2008. aug. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
sajnos ezt nem tudom. de nincs ideje neki az alvasra, nem hogy massal talizna. most itt vagyok nala igy tudom hogy ejszaka is melozik meg nappal is del utan 5ig es aztan szerintem amikor van ideje neki akkor inkabb alszik v pihen mint hogy massal lefekudjon.
2008. aug. 19. 17:13
 14/26 A kérdező kommentje:
de ha tenyleg csak a kozep pontja vagyok akihez barmikor fordulhat akkor miert kolt ram annyi penzt amikor tobb mint 9ezer euro minussza van a bankban?
2008. aug. 19. 17:16
 15/26 anonim ***** válasza:
szerintem ez a legjobb megoldás: "amugy mar meg beszeltuk hogy egyenlore az eggyutt eles a celunk. a hazassag meg nem. ezzel nincs is gondom." ne akard túl bonyolítani. ahogyan mondják élj a mának amíg boldoldság van, addig nincs semmi gond. szerintem korreket ember ő és majd fogja mondani hogy a kapcsolatottok milyen szinten van.
2008. aug. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

"miert kolt ram annyi penzt" hát lehet hogy tényleg "csak" ragaszkodik(/szeret) hozzád.

ha valaki komolyan gondolja a szavak súlyát, akkor kétszer is átgondolj hogy mit mond ki. de mikor kimondja akkor válalja annak következményeit. lehet hogy ha tőled fogod hallani a szeret szót akkor komolyan fogja gondolni és nem csak a levegőbe beszél,mert te ezt akarod hallani.

"szemelyesen akarja bevallani" lehet hogy valami romantikus beljelentésre készülhet?

2008. aug. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
eleg sok penzt ram koltott, Angliabol eljott Becsbe hogy talizzunk mivel nekem vizum kell hogy eljojjek Angliaba. a repjegyeket is kifizette, computert is vett nekem, es egy telot is ami 700euro erteku, sok fele elvezet itt Angliaban hogy jol erezzem magam. zseb penzt is ad hogy ha el akarock menni valahova akkor legyen penzem. szoval lehet hogy megis csak a megfelelo pillanatra var? ;) amikor mondta,hogy szemelyessen fog nekem szerelmet vallani akkor ugy ra vagtam,hogy gyertya fenyes vacsinal? erre azt mondta hogy lehetseges :)
2008. aug. 19. 17:29
 18/26 anonim ***** válasza:
Nem ide tartozik, de miért kell vízum? Én 2 hónapig voltam kint személyigazolvánnyal.
2008. aug. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Légy vele türelmes, és megértő. Én 20 éves vagyok a párom 30. Nagyon sok mindenen ment már ő is keresztül. Nagyon érzelmes hapsi, és nagyon kihasználták az eddigi barátnői. Türelmesnek kell lenned, ahogy nekem is. Soha nem szabad semmit siettedned. Az én párom szóba hozta az esküvőt én pedig már nagyon beleéltem magam és csak arról beszéltem, de mint kiderült ő nem is akar még semmit csak úgy felhozta, így most egy lépést hátra tettünk.

Türelem, az idő majd mindent kiforr.

2008. aug. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
na tessék ez ide vág: “A türelem keserű, de gyümölcse édes.”
2008. aug. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!