Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van az hogy a fium a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy a fium a kapcsolat elejetol kezdve meg mondta, hogy semmi se tart orokke? (kapcsolat)

Figyelt kérdés

nagyon szeretem a fium, mar mondtam is tobbszor neki, elosszor en tobbet ereztem iranta mint o irtantam,es lehet meg mindig igy van. 7honapja vagyunk eggyutt, tav kapcsi. o meg nem mondta soha hogy szeret mert azt mondta hogy eleg ha erzem. azt is mondta, hogy majd ha talizunk akkor a szemembe fogja mondani,szemelyesen akarja bevallani. mar 2hete nala vagyok, meg 1hetig maradok, mit tegyek?


a kapcsolat elejen mar megmondta,hogy semmi se tart orokke, ezt a kapcsira gondolta, es hogy ne almodjak arrol, hogy holtomiglan-holtodiglan. miert mondta ezt? nem szeret? vagy mert mar 2x volt nos es mar nem hisz az ilyesmiben?


2008. aug. 19. 16:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
67%
Ajjaj, ébresztő!!!!!! Riadó! Menekülj! Próbáld meg nem a rózsaszín ködön keresztül nézni, bár ha már így feltetted itt a kérdést, akkor jó úton haladsz.
2008. aug. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
65%
egyetértek az első válaszadóval. a srácnak nem jelentesz túl sokat, szerintem lépned kellene, pláne, ha még távkapcsolat is.
2008. aug. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
de az a gond hogy szeretem ot es erzem hogy szeret. meg tesz mindent hogy a tavolsag ellenere is erezzem hogy van nekem es nem hanyagol el. naponta fel hiv, a szuleinek is mar megmondott es mar itt vagyok nala 2hete. varjak meg 1hetet es ha nem mondja hogy szeret akkor szakitsak vele? nagyon rendessen banik velem. nem szoktunk veszekedni. es igyekszik mindent megadni nekem amire szuksegem van, pl computer, ki fizette a repjegyeket, zseb penzt se kellett hogy hozzak amikor ide jottem hozza stb.
2008. aug. 19. 16:43
 4/26 A kérdező kommentje:
mar tobbszor is mondtam neki, hogy nekem nem eleg ha erzem hogy szeret, mert ezt bekepzelhetem magamnak, de az ismeroseim is azt mondjak, hogy eleg ha erzem hogy szeret. de nekem fontos hogy mondja is. mar nem akarom ot ezzel idegelni hogy mondja vegre hogy szeret, mert a vegen ez miatt fog szakitani velem. azt mondja hogy szeret csak nem tudja meg kimondani... talan a volt feleseget szereti meg a szive mellyen? vagy nem bizik bennem es nem akar belem szeretni?
2008. aug. 19. 16:48
 5/26 anonim ***** válasza:
68%
lehet csak nem érzelgős a fiúd... ha tényleg érzed hoyg jól bánik veled és szeret, ne görcsölj ezen a kérdésen.
2008. aug. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

tegnap azt mondta,hogy ide koltozhetek hozza barmikor, sulit is nezett nekem, elfogadta az is hogy narkosokkal akarock foglalkozni, es a baratainak is bemutatott.


hallottam a lako tarsatol, hogy a volt felesege 5even at kihasznalta,es hogy mit tett vele. lehetseges hogy azert ovatosabb velem? vagy nem biztos az erzeseiben, azert nem mondta meg hogy szeret? mert valami olyat is mondott, hogy tobb idot kellene hogy egyutt toltsunk hogy o igazan ki tudja mondani hogy szeret. viszont par hete azt mondta, hogy neten meg telon keresztul nem fog szerelmet vallani, majd szemelyesen,de hat akkor mire var? 2hete itt vagyok nala....

2008. aug. 19. 16:57
 7/26 A kérdező kommentje:
3.valaszolo koszi :) vegre egy jo hir is :) mondta,hogy nem szeret szerelmes levelet irni,se smst se nagyon, inkabb fel hiv azert naponta...akkor meg is neked van igazad? :)
2008. aug. 19. 16:58
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

hány évesek vagytok? ha már volt felesége gondolom és elhagyta akkor meglehet a nőkről a véleménye(és mostmár csak szexre fogom használni a nőt).

ezért lehet hogy nehezen akarja megint elkötelezeni magát(nehogy megint elhagyás legyen a vége).


"semmi se tart orokke" ezt szerintem arra érti hogy nem valószinű hogy lesz házasság. meg "csak te vagy nekem" és "én vagyok neked" játék.

de szerintem el szókimondo embernek tünik, akkor kérdezd meg tőle. próbálj meg vele erről beszélni, vagy arról hogy milyennek képzeli a jövőt(őket).

2008. aug. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
"volt felesege 5even at kihasznalta" szerintem itt a probléma. lehet hogy sokat adott a kapcsolatba és visszaéltek vele, és ezért mostmár csak komotosan lépésről lépésre halad. azért az 5év az 5év. addig együtt élsz valakivel és egyszer azt mondja hogy bocs nem kellesz padlóra küldi az embert.
2008. aug. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

en 19leszek decemberben o pedig 33lesz aprilisban :)


majd ma megprobalok vele errol beszelni, vagy ha nem lesz itt a gyerek amikor csak kettesben leszunk. de ha mar ugy kerdezem hogy hogyan kepzeli a jovonket akkor aztan azt gondolja hogy en ferjhez akarok menni mar most. nem?


azt hozza kell hogy tegyem hogy en is azt gondoltam, hogy csak a sex miatt akar, es be kell hogy valjam hogy a 7honap alatt meg nem fekudtunk le egymassal, pedig meg volt a lehetoseg.

2008. aug. 19. 17:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!