Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit válasszak? Nem tudok dönteni.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? Nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés

ne hurrogjatok le légyszi de egyszerűen össze vagyok kavarodva.van 2 fiú mindkettő 18 éves.az egyik mondjuk legyen x ő érte nagyon oda vagyok.csak sajnos nem annyira ismerem, végül is szoktunk beszélgetni de nem hiszem h tetszem neki, talán azért is vonz annyira mert elérhetetlen.de annyira rendes és mindent megtennék érte.a rendes alatt azt értem amit én keresek egy fiúban h ne legyen bunkó lekezelő és ne csaljon meg.

és van a másik mondjuk ő y vele barátok vagyunk..vagyis már magam se tudom mert egy ideje mindketten mást érzünk,ő már régebben de sose mondta el, vele az a probléma h sokszor megbánt de csak msn-en, de megőrülök ha rosszban vagyok vele de mostanában annyiszor megbántott de mindig kibékülünk de nem értem.lehet féltékeny és azért csinálja ezt.am akaratán kívül bánt meg lehet túl érzékeny vagyok.egyébként kicsit bunkó ha rossz kedve van de velem mindig próbál normális lenni.és mindkettő pont olyan srác akiket szeretek

szóval küzdjek az elérhetetlenért vagy próbáljam meg a másikkal?

bocsi h hoszzú és tök értelmetlen az egész:S

18L


2010. febr. 5. 12:13
 1/8 Dymo ***** válasza:
Optimust!
2010. febr. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
szerintem halgass a szívedre.azt válaszd akit szeretsz
2010. febr. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de mindkettőt.vagy fogalmam sincs:S
2010. febr. 5. 12:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Én y-t választanám.
2010. febr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
egyre inkább én is azt érzem:S Pasik..:S
2010. febr. 5. 14:31
 6/8 Zümy ***** válasza:
én x-et..
2010. febr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
középsőt...
2010. febr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
előző vok csak vicc volt, amugy amelyiket jobbnak látod :)
2010. febr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!