Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok dönteni! Kit válasszak?

Nem tudok dönteni! Kit válasszak?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nekem kell döntést hoznom de kíváncsi vagyok a véleményetekre! Volt egy 4 éves kapcsolatom aminek én vetettem véget.. idő közben rájöttem arra hogy ami rossz volt a kapcsolatunkban az mind miattam volt amit megbántam! Miután szakítottunk egyből összejöttem egy másik csajjal! Tökéletes a kapcsolatunk de van amikor úgy érzem hogy nekem az exem kell de van amikor úgy érzem hogy az kell akivel vagyok. Mindegyik lány nagyon szeret, az exem még reménykedik. Egyiket se akarom megbántani de ez az állapot ami van ez se jó! Összehasonlítottam hogy kiben mi a jó és az az igazság még ha hülyén is hangzik de számomra mindegyik tökéletes! :) Az exem nem tudja hogy együtt vagyok egy új csajjal csak sejti.
2010. jún. 19. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolkodj el azon, hogy melyiket ismered jobban...
2010. jún. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát ebben nehéz tanácsot adni nekünk mivel ezt csak te tudhatod a legjobban!

Talán gondolj bele abba, hogy az előző kapcsolatodnak valamiért vége lett, és most itt van az uj kapcsolatod amit tökéletesnek irtál le, tehát lehet az lenne a legjobb ha a multat lezárnád és az uj kapcsolatodba nem követnéd el azokat a hibákat amit a régiben és megadnád az esélyt magatoknak! Sokszor a régi kapcsolatban megmaradt emlékek miatt vágyódik az ember és összezavarodik! Nem könnyü ügy az biztos!

2010. jún. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én az exre voksolok.
2010. jún. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Soha ne hagyj el valakit, akit szeretsz egy olyanért aki tetszik, mert aki tetszik, majd el hagy egy olyanért akit szeret...

nem az a kérdés, h melyikben mi a jó, hanem az h melyiket szereted.. az új, az azért jó, mert változatosság történt az életedben..

melyik lenne jobb feleségnek? melyik tud rólad több mindent? melyiket érdekli jobban a problémád? melyik viszonyul jobban a családodhoz?

gondolkozz.. 4 év az túl sok, ahogy , h csak így eldobd...

minden kapcsolatban vannak problémák, de általában meg is lehet őket beszélni..

a szerelmet válaszd, ne a változatosságot, és az újdonságot..

sok sikert.

2010. jún. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én azért nem lennék tul boldog, ha egy pasi elcsavarná a fejemt utána meg csak gondolna egyet és otthagyna az exéhez!
2010. jún. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jav:

Én azért nem lennék tul boldog, ha egy pasi elcsavarná a fejemet utána meg csak gondolna egyet és otthagyna az exéért!

2010. jún. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem az új csaj miatt hagytam el az exet. Hogy melyik lenne jó feleség hát ez is vicces mert mindegyik . tényleg sikerült pont két olyan nőt kifognom akiben maximálisan meg lehet bíznom és és teljes mértékben normálisak.. a mai világban pedig nagyonritka az ilyen...
2010. jún. 19. 15:28
 8/8 anonim ***** válasza:
A lányoknak, ha lenne egy csöpp eszük, már rég elhagytak volna téged. Ilyen pasi nem érdemel meg egy rendes nőt. Remélem, erre a barátnőid is rájönnek előbb-utóbb-
2010. jún. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!