Milyen kutyát válasszak? :S. Nem tudok dönteni.
Figyelt kérdés
Tudom,hogy van már 100 ilyen kérdés végig is olvasom őket. De egyszerűen nem tudok választani közülük. 13 éves vagyok. Kemény kezű gazda. eddig volt egy am. bulldogunk akit 8 évesen kaptam de sajnos már meghalt:( Szeretnék egy kutyát ami szeret labdázni, játszani. Szeretnék dogdancingelni de csak hobbi szinten. Kinti és benti kutyákat is írhattok. Remélem nem haragudtok h én is irtam egy ujabb ilyen kérdést. Várom a válaszokat! Köszönöm2009. okt. 30. 21:41
1/6 anonim 



válasza:





Nekünk van egy kutyánk golden retriever kan imád labdázni labda nélkül nincs is olyan jó kedve, nagyon szeret játszani, a dogdancinget még nem próbáltam vele de szerintem azt is élvezné, a frizbit is szereti csak az a fő neki, hogy dobd el, vagy rúgd el a labdáját, hogy ő visszahozhatja.
2/6 anonim 



válasza:





Én javaslom járj utána milyen fajta kutyákkal nyertek dogdancingben, talán az kicsit könnyít a dolgodon.
3/6 anonim 



válasza:





Jack Russel terrier. Igazi labdamániás, turbókutya. Nekem Jack-em van, nagyon energikus kutya. Ha sokat tudsz vele menni, kirándulni, "dolgoztatni", akkor nagyon jó párossá válhattok. Nálunk hatalmas kert van, de ez kevés neki. Minden nap 3 órát megyünk az erdőbe.
Ennyi a minimum ami neki kell.
4/6 anonim 



válasza:





Menhelyi keveréket ajánlok. Azokat is lehet dog dancingre tanítani és még meg is mentesz kettő kutyát is, azt amelyiket kihozod és azt, amelyik a helyére kerülhet.
Járj ki, sétáltass kutyákat, ismerkedj velük, biztos találsz olyat, aki alkalmas lesz arra, mait szeretnél és egymásba szerettek! :)
(Miért mindenkinek a fajtatiszta kell? :( Ezt sosem fogom megérteni. Bocs ezzel nem offolni akarlak, csak ezen mindig elgondolkozom, mikor ilyen kérdést látok.)
5/6 anonim 



válasza:





Menhely :) néhány keveréknek a nyomába sem érhetnek a fajtiszta tenyészgyőztesek. Vagy ha nagyonnagyon sok időd és türelmed van, border collie. Imádnivalók, fogékonyak a játékra, könnyen tanulnak, elég sokat látni dog dancing versenyen.
6/6 A kérdező kommentje:
Menhely tőlünk kb 2 órányira van ugyhogy nem tudok kijárni sétáltatni. Én nem mondtam,hogy fajtiszta lesz. Csak megkérdeztem. és azok keverékére is gondoltam. ki tudja még i lesz tavaszig. Köszönöm mindenki válaszát
2009. okt. 31. 22:28
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!