Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mivel nyerjem el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mivel nyerjem el a bizalmát. Valakinek valamilyen ötlete?

Figyelt kérdés

Most jöttem össze nemrég egy lánnyal,akivel sokáig barátok voltunk,de kezdtünk egyre többet érezni egymás iránt.Ezzel semmi baj sem lenne..de az a problémája hogy az előző barátja megcsalta(még csak 14évesek vagyunk,szóval ilyen csókra meg ilyenekre gondoljatok),és ezért nem képes bizni bennem.Mondja hogy szeret meg minden,de gyanakszik mindig,és az előző barátnőimről kérdezget egyfolytában..

Nem tudom mit tegyek,van valamilyen ötletetek?

Kérem a válaszoknak értelme is legyen,ne csak ilyen baromságokat,előre is köszönöm a válaszaitokat


2010. febr. 3. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:

1. legyél vele sokat.

2. ne adj okot arra hogy gyanakodjon.

3. sűrűn fejezd ki, hogy szereted.

2010. febr. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1. legyél vele sokat.

2. ne adj okot arra hogy gyanakodjon.

3. sűrűn fejezd ki, hogy szereted.


1.hát sokat szoktam vele lenni,egy iskolába járunk,és iskolán kivül is szoktunk találkozni,bár nem olyan sokat,talán ebben tényleg lehetne javitanom

2.szerintem nem adok okot arra hogy gyanakodjon,legalábbis nem hajtok egy más lányra sem

3.nagyon sűrűn szoktam mondani,talán néha már idegesitő is,sőt mutatom is neki mennyire szeretem


köszönöm a segitségedet,az összesben megpróbálok majd javitani,de talán az első az,amiben a legjobban lehet:D

várom a további válaszokat

2010. febr. 3. 22:13
 3/5 anonim ***** válasza:
hátha ezt mind megcsinálod akkor nemtudom mi baja lehet de ezt folytasd az tuti lesz :D
2010. febr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mutasd ki mennyire szereted

es beszelegessetek nagyon sokat.

es probald neki megmagyarazni hogy

te nem vagy olyan mint a masik..

es nyugodtan bizzon megbenned mert

nagyon szereted es nincs oka gyanakvasra

remelem segitettem :D

2010. febr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat,megpróbálok igy eljárni az elkövetkezőkben,talán igy tudok meg tudom majd oldani a problémát,köszi mindkettőtöknek
2010. febr. 3. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!