Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez miért van? Van valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Van valakinek valamilyen ötlete?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy nem vagyok az a pasizós típus, de mint minden kamaszlányak, nekem is vannak "kiszemeltek", akik tetszenek egy bizonyos szinten...és a következő a helyzet: mindig, amikor megtetszett egy fiú nekem, (nem mentem hozzá meg ilyenek) de a fiú elkezdett nézni. De nem egy pillanatra gondolok, hanem sokszor, gyakran, és barátnőim is mondták, hogy mennyire néz meg ilyenek....az egyik utánam fütyült, meg ilyenek. Annyira örültem, erre kiderült, hogy tudja, hogy nekem tetszik, és nem akar semmit. Ok. a következő szintén bámult, a nevemre megfordult, "produkálta" magát, erre barátnője van...és a barátnője is "méreget" engem......a harmadik is hasonló. a negyedik meg nagyon bámul, közbe meg másba szerelmes....én ezeket nem értem....ilyenkor mindig beleélem magamat,a végén meg.....

És a baj hozzá, hogy én nem nagyon merek a szemükbe nézni, meg semmi...így meg főleg nem....valakinek nincs ötlete, hogy miért "szórakoznak" akkor? Ha buta kérdés bocsánat, de ilyen téren még tudatlan vagyok:)


2010. szept. 5. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos vagy! :-) Figyelj,most kezdesz nővé érni,természetes,hogy megnéznek,azért van a szemük.Biztosan csinos is vagy,szépűlsz,nőiesedsz,ezt meg mindenki észre veszi,aki nem vak.Flörtölni,bámészkodni majdnem minden ember szeret,legyen az férfi,vagy nő.Ettől még nem biztos,hogy szeretne is Tőled valamit.majd ha odamegy Hozzád,vagy megtesz Érted dolgokat,akkor beszélhetünk valamiről,addig nem.Élvezd ki ezeket a pillanatokat.Ebből láthatod,hogy akad pár olyan srác,akinek tetszel.Biztosan lesz köztük oylan,aki lépni fog azért,hogy megismerhessen.
2010. szept. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat:)

Igaz, most növök meg ilyen, de az önbizalmam is a nullán van, ha látom, hogy például a "menőkért teljesen odavannak":/

de köszönöm, élvezni élvezem, csak úgy elég nehéz, hogy tudom, hogy semmi sem lehet:)

2010. szept. 5. 17:22
 3/6 Böse ***** válasza:
100%
Kedves kérdező leányzó. Mi fiúk nagyon egyszerű szerkezetek vagyunk. Aki tetszik nekünk azt megnézzük, van aki diszkréten, van aki feltűnően. Ezt nyugodtan veheted jó jelnek, azt jelenti hogy dekoratív kis hölgy vagy, ami ok arra hogy önbizalmad legyen. A kérdés alapján olyan 14-16 évesnek gondollak, amikor is valószínűleg elkezdenek neked udvarolni a srácok, neked csupán annyi a dolgod, hogy lemorzsolod a gátlástalan mitugrászokat, akik csak ki akarnak használni, és csak második-harmadik barátnőnek akarnak megszerezni néhány hétre, esetleg hónapra. Az én tanácsom az, hogy olyan srácot válassz, aki tisztel, őszinte veled és megbízható. Lehet hogy ilyen srácot csak 20 éves korodban fogsz találni, de ez alá nem érdemes adni. További szép napot! 20/F
2010. szept. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat:)

Én sem szeretnék olyan fiúval lenni, aki csak kihasznál...és köszönöm:)

Várok majd arra, aki igazán tud szeretni:)

2010. szept. 6. 17:04
 5/6 love,smile,have fun válasza:
Ez a 21.század... Oké ,hogy megnéznek,de nézd te is őket. Kapd el a pillantásaikat és hozd te őket zavarba.Nézd addig amíg végül ő néz el nem te.Önbizalmad meg legyen jobb lesz a kisugárzásod tőle(: Hajrá csajszii,gondolatban veled vagyok(:
2010. szept. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:D
2010. szept. 12. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!