Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valakinek valamilyen ajándéköt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek valamilyen ajándékötlete Valentin napra és évfordulóra? (a miénk 1be esik:D)

Figyelt kérdés
Valami nagyon ötleteset szeretnék ami emlékezetes,nem feltétlenül tárgyilagosat és olcsót.
2011. jan. 27. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi egy személyre szabott törölközőt adunk egymásnak. a felirat meglepetés lesz. Általában megkérdezzük mire van a másiknak szüksége, és én ezt kértem, aztmondta akkor ő is.
2011. jan. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

csak mondanék egy példát

a rádióban volt egy játék, lehetett egy szál rózsát nyerni egy indokkal. a legjobb kapta a virágot.

tesom betelefonált hogy az abortusza miatt szeretné ha anyukája megbocsátana a barátjának.

és megnyerte. kihozták a virágot, anya néz hogy mi van, tesom elmondta és könnybe lábadtak a szemei. és ölelte tesomat és sírt mind a kettő.


tehát ezt levetítve:

egy harmadik személy mindig jól jön...


pl én elhívom a páromat cukrászdába, rendelünk és amíg kihozzák, eltűnök, mintha mosdóba mennék, közben szólok a pincérnek, hogy ezt meg azt tegye még a tálcára(tőlem ajándék - akár vers, vagy gyertya beleállítva) és úgy hozza ki :)

lesz meglepi :)

2011. jan. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
[link] itt találsz pár érdekes ötletet. :) Szerintem ez igazán egyedi ajándék lehet: falmatricák és beltéri matricák, pont ilyen alkalmakra. A webshop címe pedig: www.coloringbubbles.hu
2011. jan. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!