Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet valami egy házas ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami egy házas ember és köztem? Nem vagyok képes elfelejteni őt. Nekem ő kell! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

5 évvel ezelőtt kezdődött az egész. Akkor szerettem bele egy nálam 10 évvel idősebb férfiba. Nagyon oda voltam érte, dehát nem mertem volna kezdeményezni, aztán az évek alatt valahogy próbáltam tompítani magamban a dolgokat, de ha meghallottam a nevét vagy láttam őt netán, mindig elöntött az az érzés. Akkoriban egy olyan lánnyal volt, akivel évek óta együtt voltak. Aztán egyik pill.-ról a másikra, kb. 2 éve megházasodott egy olyan nővel, akit néhány hónapja ismert. Nem tudom, milyen a viszonyuk, dehát ha a többéves kapcsolatot képes volt felbontani, akkor... Bár tudom, ez házasság. Ott kezdődtek a gondok, hogy úgy 1-1.5 hónapja vele álmodtam és azóta ki nem tudom verni őt a fejemből. Halálosan szeretem!!! Szerelmes vagyok belé, nem fellángolás. Olyan jó lenne valamit tenni, csak tudnám mit..

Elfelejteni nem vagyok képes, pedig próbáltam. :-(

Nyomulni nem szeretnék de egyszerűen semmi ötletem, mit tehetnék. A korkülönbség meg annyira nem vészes szerintem ebben a korban már(én 20, ő 30)

Kérlek segítsetek és bocsi a hosszú levélért!


2008. aug. 18. 16:03
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Kedves kommentező, akinek írtam, hogy küldök privát üzit! Megkaptad a levelem? :-)
2008. aug. 23. 15:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!