Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet valami egy házas ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami egy házas ember és köztem? Nem vagyok képes elfelejteni őt. Nekem ő kell! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

5 évvel ezelőtt kezdődött az egész. Akkor szerettem bele egy nálam 10 évvel idősebb férfiba. Nagyon oda voltam érte, dehát nem mertem volna kezdeményezni, aztán az évek alatt valahogy próbáltam tompítani magamban a dolgokat, de ha meghallottam a nevét vagy láttam őt netán, mindig elöntött az az érzés. Akkoriban egy olyan lánnyal volt, akivel évek óta együtt voltak. Aztán egyik pill.-ról a másikra, kb. 2 éve megházasodott egy olyan nővel, akit néhány hónapja ismert. Nem tudom, milyen a viszonyuk, dehát ha a többéves kapcsolatot képes volt felbontani, akkor... Bár tudom, ez házasság. Ott kezdődtek a gondok, hogy úgy 1-1.5 hónapja vele álmodtam és azóta ki nem tudom verni őt a fejemből. Halálosan szeretem!!! Szerelmes vagyok belé, nem fellángolás. Olyan jó lenne valamit tenni, csak tudnám mit..

Elfelejteni nem vagyok képes, pedig próbáltam. :-(

Nyomulni nem szeretnék de egyszerűen semmi ötletem, mit tehetnék. A korkülönbség meg annyira nem vészes szerintem ebben a korban már(én 20, ő 30)

Kérlek segítsetek és bocsi a hosszú levélért!


2008. aug. 18. 16:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
En nem teged osztottalak ki, VALASZADO...hanem a kerdezonek probaltam elmondani a velemenyemet. amugy nem tisztem, nem itelkezem, mindenkinek maga baja...
2008. aug. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Utolsó hozzászólónak: igazából úgy ismer, hogy tizenéveim elején találkoztam vele olykor, azóta éppen csak futólag néha. Dehát akkor még sok volt az a 10 év, hisz én még egész fiatal voltam, szinte gyerek. Valószínűleg ezért volt, hogy meg sem fordult a fejében a dolog, hogy közeledjen esetleg. Vagy csak nem jönnék be neki, mint nő. Ki tudja. De azóta eltelt pár év. Mindenképp ő dönt és ha a felesége mellett tökéletesen boldog, akkor természetesen felfogtam, de ha nem, akkor az nem az én hibám. De köszi a választ mindenkinek!


Fentebbi hozzászóló, aki 5 éve odavan egy 12 évvel idősebb férfiért: köszi, hogy nem küldtél el melegebb éghajlatra! És hogy megérted a problémám, kedves tőled. Megkérdezehetem, mióta vagy házas? Illetve az imádottad? Sejti, mit érzel?


És az utolsó előtti hozzászóló: nagyon jólesnek szavaid! El sem hinnéd. Annyira kedves, megértő és aranyos vagy! Felkereshetlek privát üziben? Jó lenne levelezni, ha nem gond.

Ne haragudjatok, hogy ennyi sokat írok, csak szeretném megköszönni a hozzászólásokat és amire legszívesebben konkrétan írnék, azt megteszem. Bocsi.

2008. aug. 19. 21:44
 13/21 A kérdező kommentje:
Bocsi, már nem te vagy az utolsó hozzászóló. Szóval a legutolsónak pedig köszönöm, értem, amit mondani szeretnél. Sokan elítélik az ilyen nőket és betolakodónak tartáj őket, mégha nem is ismerik a dolgok hátterét... sajna. :-(
2008. aug. 19. 21:45
 14/21 anonim ***** válasza:
Természetesen....várom az üzidet!!! :-)
2008. aug. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem oktattalak ki, de miért ki a fene vagy te?
2008. aug. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Hogy jössz Te ahhoz,hogy bárkit is kioktatsz? Akárki vagyok is,semmi jogod hozzá...

Undorító ez a világ ezzel a sok rosszindulatú emberrel!

Ha neked a tökéletes az életed és soha nem követtél el hibát,akkor szólhatsz...de megkérnélek,hogy a kérdezőhöz szóljál és ne a válaszadóhoz.Köszi

2008. aug. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nemcsak sejti, tudja hogy szeretem. Ő is egnem. De megegyeztünk, hogy csak barátok leszünk, mivel a feleségét nem hajlandó elhagyni. Ő 20 éve, én 18 éve élek házasságban. Neki is, nekem is vannak gyerekek. Tudom, hogy soha nem fogunk együtt élni, de azt is, hogy nekem ő (lenne) az igazi. De valahogy így alakult. Szeretjük egymást, dehát ez van. Azért is írtam, hogy hallgass a szívedre. Egy élete van mindenkinek. Tudom, hogy ez sokaknak nem tetszik (sok az erkölcscsősz), de ilyen az élet!
2008. aug. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, én meg téged gondollak rosszindulatúnak. (Persze, lehet nem vagy az. Hisz nem ismerjük egymást.)
2008. aug. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Kérlek, ne vesszetek össze az én hülyeségem miatt.

Sajnálom, hogy ezt váltom ki az emberekből. :-(


Utolsó előtti hozzászóló: a szívem szakad meg! de komolyan, olyan rossz ez... mikor tudjátok mindketten, hogy egymást szeretitek és, hogy a másik a nagy Ő, de tehetetlenek vagytok. Nyilván már részben a megszokás miatt is, hisz már több, mint tíz évet együtt töltöttetek mindketten a társatokkal. Egyébként meg a gyerkőcök is. De úgy gondolom, megéri változtatni és dönteni, mit akarunk. Minthogy szenvedjünk. Attól még tisztelhetem a páromat, de az sosem lesz szerelem. :-(

Ezért sem vagyok képes ismerkedni egy sráccal sem, pedig némelyik nagyon kedves, rendes stb. de mindig ez a férfi jár az eszemben, és nem okoznék fájdalmat másoknak saját magam miatt.

Akkor mostmár így marad a helyzetetek? Sosem lesztek együtt vagy még láttok egy kis reményt?

Mindenképp megfogadom a tanácsodat!!! És tényleg egy életünk van... ki kellene használni. Bárcsak sikerülne is.

És kívánom, hogy Te is boldog légy! Tudom, erkölcstelennek tartanak engem továbbra is... :-(

2008. aug. 20. 13:19
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem veszekedés, csak vita. Hisz azt sem tudjuk, ki ül a másik oldalon. Nincs miért haragudnom rá és másra sem. A mi helyzetünk már így marad. De tudod! A remény hal meg utoljára. (Na most nagyon okosat mondtam ugye?...) Talán ha megöregszünk... Aki meg kritizál, azt is meg lehet érteni, biztos meg van az oka. Egyébként még vígasztallak valamivel: a világirodalom legszebb, legnagyszerűbb regényei tele vannak ilyen történetekkel, az ókortól kezdve napjainkig. Gondolj bele! Azok a nők akkor mind feslett k...vák? Nem hiszem. Emberek vagyunk, de érzelmek irányítanak minket (és nem csak a józan ész). Egyszerűen ilyen az élet! Ennyire egyszerű. És továbbra is azt mondom, hallgass a szívedre! Na én ezzel be is fejeztem...
2008. aug. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!