Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet valami egy házas ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami egy házas ember és köztem? Nem vagyok képes elfelejteni őt. Nekem ő kell! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

5 évvel ezelőtt kezdődött az egész. Akkor szerettem bele egy nálam 10 évvel idősebb férfiba. Nagyon oda voltam érte, dehát nem mertem volna kezdeményezni, aztán az évek alatt valahogy próbáltam tompítani magamban a dolgokat, de ha meghallottam a nevét vagy láttam őt netán, mindig elöntött az az érzés. Akkoriban egy olyan lánnyal volt, akivel évek óta együtt voltak. Aztán egyik pill.-ról a másikra, kb. 2 éve megházasodott egy olyan nővel, akit néhány hónapja ismert. Nem tudom, milyen a viszonyuk, dehát ha a többéves kapcsolatot képes volt felbontani, akkor... Bár tudom, ez házasság. Ott kezdődtek a gondok, hogy úgy 1-1.5 hónapja vele álmodtam és azóta ki nem tudom verni őt a fejemből. Halálosan szeretem!!! Szerelmes vagyok belé, nem fellángolás. Olyan jó lenne valamit tenni, csak tudnám mit..

Elfelejteni nem vagyok képes, pedig próbáltam. :-(

Nyomulni nem szeretnék de egyszerűen semmi ötletem, mit tehetnék. A korkülönbség meg annyira nem vészes szerintem ebben a korban már(én 20, ő 30)

Kérlek segítsetek és bocsi a hosszú levélért!


2008. aug. 18. 16:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
51%

Szia! Csak a saját példámból tudok kiindulni.

Két szemszövből tudom nézni a dolgokat!

1.:Én is ugyan így voltam mint Te. teljesen átérzem,hogy mit érzel. Volt egy pasi,aki 15évvel volt idősebb tőlem és amikor megláttam minden bajom volt...vele álmodtam...és eldöntöttem,h ő az enyém lesz.Ez több éven keresztül húzódott,amikor elegem lett és most vagy soha. mondjuk hozzáteszem,ő szabad volt.

És hát hülyéskedtünk,mert én is tetszettem neki,de ő a korkülönbség miatt nem mert kezdeményezni. Tehát ezt megtettem én. A végeredmény: 27hónapja együtt vagyunk és fél éve boldog házasságban élünk.

2.:Ha a másik oldalról nézem a dolgokat,akkor én kikaparnám annak a nőnek a szemét,aki szét akarná szedni a családomat.

Remélem nem untattalak,de én azt mondom,ha nem jó köztük a házasság és még nincs gyerek,egy próbát megér. :-)

Sok sikert hozzá,és írj,ha lesz fejlemény!

2008. aug. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, hogy leírtad a történeted! Engedd meg, hogy szívből gratuláljak nektek! Remélem ilyen boldogok lesztek 50 év múlva is.

Hát gyerek nincs, hát... nem tudom, milyen lehet a kapcsolatuk. :S

Az pedig igaz, hogy a nő oldaláról nézve undorító nőnek tűnhetek, e én nem akarok neki ártani, viszont ezt sem birom. Bár két emberen múlik, de nem tudom, tudnál esetleg tanácsot adni, hogy közeledjek hozzá vagy mit tegyek? Tanácstalan vagyok.

Persze, amint van valami, írok! és még egyszer köszi és bocsi, hogy egy csomót írtam.

2008. aug. 18. 20:40
 3/21 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon aranyos vagy,köszönöm szépen.


Hát én úgy csináltam,hogy mindig próbáltam a közelébe lenni. Akár jelentéktelen dolgok miatt is hozzászólni...

És akkor talán eljön neked is az a pillanat,hogy elég,lesz,ami lesz és...összeszeded minden bátorságod és bevallasz neki mindent...

Én kezdtem a dolgot,majd megkérdezte,hogy nem zavar hogy ekkora a korkülönbség? Mondtam,hogy nem...erre elkérte a számom.

Szívből kívánom,hogy boldog légy és mindig elérd a célod...

Ha elárulod,hogy hol szoktatok talizni,milyen kapcsolat van köztetek,akkor talán több tanácsot is tudnék adni. :-)

2008. aug. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
71%

en elhiszem h SZERELEM IDE SZERELEM ODA de szerintem ndorito dolog valakinek felboritani a hazassagat. en tuti megolnem azt az embert aki ezt kepes lenne megtenni velem. Kedves valaszado, ha most jonne valaki es elcsabitana a ferjedet ugyanilyen kedves dolgokat tudnal irni? mert egyebkent nem hiszem...szerintem keress egy olyan embert aki szabad, es ne egy boldog embernek vedd el a boldogsagat. mi jogon tenned?

amugy meg ha szereted a pasit ne akard bodogtalanna tenni...hazas eskudott...vagy ez nektek semmit nem jelent? a hazassagnak a szememben van erteke, nemugy mint Nektek...ezekszerint...UDV

2008. aug. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy ilyen hamar válaszoltál.

És a biztató szavaidat is! :-)

Igazán szép a történetetek és olyan jó, hogy ilyen szépen alakult és boldogok vagytok. :-)

Hát, lehet kinevetsz, de nem nagyon talizunk. Ez is egy gond. :-(

Régen nap mint nap láttam, annyi volt, hogy köszöntem neki, ő meg visszaköszönt. Olyan kis édes.

Aztán most télen egyszer egy busszal mentünk és ahogy rámnézett, én elolvadtam. Remélem jön még valaha busszal, úgy talán könnyebb, egyébként reggel megy melózni és délután érkezik haza, nem tudom, hova jár, gondolom otthon tölti a kevés idejét. :S Nehéz helyzet, de nem akarom feladni, annyira szeretem! Nem tudom, hogy kerüljek a közelébe...


Másik válaszadónak köszönöm a hozzászólását, ez is egy vélemény, el kell fogadni, sokan így gondolják. Bár nem egy házas emberrel alakult már ki olyan helyzet, hogy új társat talált, nem egyedi helyzet ez. Úgyis ő dönti el, mit szeretne, nem (csak) rajtam múlik sajna. Reménykedem.

2008. aug. 18. 23:23
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is nős férfiért vagyok odáig! Már 5 éve. 12 évvel idősebb. A nagyobb gond, hogy én + férjnél vagyok. Tedd, amit a szíved diktál. Én sem tudok mit kezdeni az érzéseimmel! Senki ne ossza az észt (és ne ítélkezzen), mert bárkivel megtörténhet. (Amióta világ a világ, ilyen volt és mindig lesz is.
2008. aug. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom nem ítélkeztem,csak tanácsot adtam,mert kérdeztek...

De nehogy Te oktass már ki enegem...

2008. aug. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

Kedves szerelem ide,szerelem oda!

Szerintem nem kellene engem kioktatnod. Ha nem olvastad volna végig az első válaszomat,akkor tedd meg mégegyszer.

Mert azt írtam,ha az én férjem...

De szerintem Te inkább a kérdezőnek üzengess és ne nekem,mert én is férjnél vagyok,imádom a férjem és hűséges...

De Ők most ebbe a helyzetbe kerültek...de ha az a férj más felé néz,akkor valami gond van,amit otthon az asszonytól nem kap meg. És ez 2 EMBEREN MÚLIK!!!!!!!!!!!

2008. aug. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
61%

Aranyos vagy...és látszik,hogy nem egy rossz lány vagy...kiszűrtem rögtön...csak szerelmes.

Én pedig azt mondom neked,hogy ha taliztok,akkor nézd az apró jeleket...de semmiképpen ne várj rá!!!Ha jön egy fiú és tetszik,akkor lépj tovább...Nagyon szorítok,hogy sikerüljön... és hogy boldog légy! :-)

2008. aug. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
...nos, ha ő ismer téged ilyen rég, és nem csinált semmit, és ha ő azt a nőt annyira szerette, hogy elvette pár hónap után akkor vajon miért érzed úgy, hogy jogod van beleavatkozni? Az egyetlen dolog, ami kiderülhet, hogy neki is te vagy a titkos szerelme de a korkülönbség miatt nem mert kezdeményezni, viszont ez vm. romantikus szappanoperába inkább illik mint az életbe. Szerintem lépj tovább és értsd meg, hogy a felesége is csak egy nő, aki szereti. Ráadásul ha igazán szereted, nem a saját boldogságodat helyezed előtérbe...
2008. aug. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!