Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám finoman visszautas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám finoman visszautasítani? Segítséééég!

Figyelt kérdés
Szerintetek hogy utasítsak vissza egy végtelenül aranyos srácot? Kedves és figyelmes, de nekem van barátom. És amúgy sem az esetem, de nem akarom megbántani. Mit tegyek??
2010. febr. 3. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Kezdetnek ne fogadd el a figyelmességeit.
2010. febr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és ha ez sem használ? :/
2010. febr. 3. 17:59
 3/9 anonim ***** válasza:
attól függ h hány éves vagy
2010. febr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én 15 vagyok. ő pedig 17 éves.
2010. febr. 3. 18:10
 5/9 anonim ***** válasza:
hát akkor ezt tudod mondani csak kerek perec...van barátod...
2010. febr. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha rendes, annál inkább megérti és értékeli, hogy nem jársz vele szánalomból.
2010. febr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

félek hogy megbántanám. =( mert amúgy aranyos.

és ha felajánlom, hogy legyünk barátok? vagy az megalázó lenne neki? :/

2010. febr. 3. 18:18
 8/9 anonim ***** válasza:
nem lenne neki megalázó,viszont akkor sokat lenétek együt és benne felerősödik ez az érzés...istenem mennyi ilyan eset van,hogy van egy aranyos harmadik aki csak barát de több akar lenni:)és mindig pofára esnek:P
2010. febr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ettől a szövegtől falra másznak a férfiak. Ráadásul neked milyen érzés lenne, ha a szerelmed felajánlaná, hogy mindig az orrod előtt lesz és veled beszélget más lányokról?
2010. febr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!