Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan viszonyulhatnék hozzá?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viszonyulhatnék hozzá? Mikor és hogyan kezdhetném visszautasítani? :S Többi lent.

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel randiztam, nemrég ismerjük egymást ezért úgy gondoltam miért ne, hiszen szimpatikus.

Akkor még nem tudtam, mit akarok, most viszont már nem szeretnék tőle többet. Rajta viszont látom, hogy akar.

Sms-eket küld, és gyakrabban akar találkozni. Én alapvetően, ez a mindenkivel a lehető legkedvesebb bánni akaró és mindig mosolygós ember vagyok, így nem tudok, hozzá nem kedvesen visszaszólni. Megbántani nem akarom, de igen tudom, hogy ez elkerülhetetlen. Ha feljönne a járás téma, vhogy megmondanám, neki hogy nem szeretném, viszont addig, míg találkozni akar, nem tudom, mit mondjak, vagy ha meg akar csókolni, nem tudom, mit tegyek. Eddig nem engedtem, és nem is szeretném, mert nem akarom hitegetni:S

Mert sajnos olyan is volt már hogy azt mondtam csak barátságot akarok, erre a fiú pedig azt h ő nem is gondolt többre8-)

Nah bocsi a regényért:S

19/L


2010. dec. 7. 06:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Figyelj, a legegyszerűbb megoldás, ha elmész vele, találkoztok. Aztán elbeszélgettek. Ha unalmas leszel neki, úgysem fog rád hajtani, ha meg nem, akkor mikor oda kerül a dolog, hogy kér egy második randit, mondod neki, hogy hát nem tudom, szívesen vagyok veled, de csak mint barát, ha te is így gondolod, akkor rendben. Ezt akár később is megteheted, mert lehet, hogy nem aznap fogja megkérdezni.

Hú már hányszor hallottam hasonlót. De sosem tudtam haragudni rájuk. Majd feldolgozza. Ettől lesz férfi egy férfi. :)24f

2010. dec. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A másik meg: ne hitegesd. Annál rosszabb nincs. (Igen, hitegetés az is, ha nem mondasz nemet). Nyíltan mond meg neki, hogy te nem így gondolod, hogy le tudja zárni, és tovább tudjon lépni.
2010. dec. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne kedves legyél mindenáron, hanem egyenes. Elég hiteltelen vagy.
2010. dec. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak a kérdés az, hogy ha szimpatikus, miért nem akarsz tőle smemit?
2010. dec. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)Sokat segítettek, főleg az első válaszolóé.

Utolsó válaszoló: Azért nem, mert nem úgy szimpatikus, mint akivel el tudnék képzelni egy komoly kapcsolatot, inkább mint egy barát.Lehet én vagyok hülye, nemtudom, de nekem kell egy kapcsolathoz, hogy legyen meg az a kezdeti erősebb fellángolás vagy szenvedély(ha lehet egyáltalán így nevezni).

2010. dec. 7. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!