Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem halkgat rám. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem halkgat rám. Ti mit tennétek? Hogy akadályozzam meg, hogy elmenjen?

Figyelt kérdés
Az egész azzal kezdődött, hogy kitalálta, menjünk el a bátyjáékhoz. Nekem nincs kedvem menni, ekkor mondta, hogy akkor ő megy egyedül. Én nem akarom, hogy menjen, és mérgemben jól vállom vágtam. Erre mondta, hogy ha ő ide vág akkor tudok róla. Legszivesebben a fejéhez vágnék valamit. Nem akarom, hogy elmenjen.
2014. dec. 12. 14:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyfiú már, biztosan tud vigyázni magára, és úgysem ülhet otthon kilenc hónapig.
2014. dec. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
93%

Ha a testvéréhez megy, az NEM csavargás! Miért nem mégy vele te is ? Örülj, hogy nem adta vissza az állon vágást!

Ilyen kapcsolatba minek kell gyerek?

2014. dec. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Nem állon, hanem válon vágtam. Nem szeretek a testvéréhez menni.
2014. dec. 12. 15:26
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

akkor te szepen otthon maradsz.


Amugy meg csinald csak tovabb igy, es egyszer csak majd jo kis egyedulallo anya lesz beloled, es irod a kerdest a gyakorira, hogy miert ilyen szemet a parom hogy elhagyott kisgyerekkel...

2014. dec. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
96%

Ez kamu. Az ilyen idelökött tőmondatok mindig erre utalnak.

Ha mégsem, akkor viszont egy igazi hisztis, hülye pitsa vagy.

Én úgy megcsapnálak, h a fal adja a másikat.

2014. dec. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Te nem vagy normális:-)

1. ő hadd menjen, te meg nézz meg addig egy jó filmet.

2. olyanról még nem hallottál egy kapcsolatban, hogy kompromisszum? Én sem akarok mindig elmenni a párom családjához, de mivel szeretem, ezért nem erre nézek, hanem elmegyek vele, és "kibírom" két hetente azt a 3 órát, mert szeretem őt, ennyi.

2014. dec. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

És akkor mi van?! Mivel neked nincs kedved menni, alap, hogy ő megy egyedül. Meg mi az, hogy nem akarod, hogy menjen?

Te A FELESÉGE vagy, nem az atyaisten, hogy ebbe beleszólj. Nyilván, ha magát leinni indulna, akkor mást mondanánk, de, hogy a tesójától tiltsd... teljesen elmentek otthonról?!

2014. dec. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Öcsém... már miért ne mehetne a testvéréhez, vagy akárhová, ahova akar? Azért, mert terhes vagy, otthon kell, hogy üljön veled? Képzeld, én is terhes vagyok, a férjem pedig éppen próbál a zenekarával, meg gyanítom egy-két sört is megiszik közben. Most akkor váljak el?

Javaslom, most kezd leszokni erről az "ugrálj, ahogy fütyülök, mert terhes vagyok" viselkedésről, mert még azelőtt egyedülálló anya leszel, hogy megszületik a gyereked. És meg is érdemelnéd.

N26

2014. dec. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Sosincs itthon. Tegnap is a unkából jöttem hazafelé amikor ő a kocsiból integetett és ment csavarogni. Ezt unom már!
2014. dec. 12. 17:30
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Hisztis p*csa vagy, csodálkozom, hogy bárki is a párjául választott téged. A saját bátyjához nem mehet el? Azért, mert neked nincs kedved? NORMÁLIS VAGY TE??? Remélem, hogy a gyerek az apjára fog hasonlítani, mert az olyan defektes géneket, mint amiket te hordozol nagyon nem kéne továbbörökíteni.
2014. dec. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!