Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felfogadtam hogy tönkreteszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felfogadtam hogy tönkreteszem a pasik ex csaja életét mert nagyon-nagyon utálom őt. kárt tehet ez a mi kapcsolatunkban?

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyunk együtt azelőtt volt 1 másik csaja akivel 9 hónapig voltak együtt de én nagyomn utálom őt és nem csak én hanem akit ismerek mindenki uitálja mert 1 hülye K***va,felfogadtam hogy tönkreteszem az életét vagyis a jókedvét meg stb. s sok barátom van aki még mellettem áll ebben de ez valyon kárt tehet a kapcsolatunkba a barátommal?
2008. aug. 16. 10:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Le kell magasról **** irigy mert ti jól megvagytok.És ő nem tudta megadni azt a barátodnak amit te most ennyi....
2008. aug. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
ok köszi a válaszokat.remélem sikerül messzire elkerülnöm őt és még csak hallani sem akarok róla...
2008. aug. 16. 11:34
 13/15 anonim ***** válasza:
Hagyd már a fenébe, ahogy egyre idősebb lezel a barátaidnak is egyre több régi kapcsolata lesz. Nem lehet mindig mindenkit tönkretenni, mert egy idő után téged is ki fognak csinálni.
2008. aug. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja és amúgy megfogadtam. Felfogadni takarítónőt szoktak.
2008. aug. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ne akarj artani annak a lanynak, meg ha egy rosszindulatu kurva is, mert ha megteszed te sem leszel jobb nala, pont olyan szemet ribanc leszel, mint o. Ugye ezt azert nem akarod?


Legyel boldog, hogy a baratod mar veled van, nem azzal a masik lannyal, es ha jol atgondolod ra fogsz jonni, hogy igazabol nem okozhat ez gondot a kettotok boldogsagaban! Kitartas! :-)


Protheus

2008. aug. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!