Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felfogadtam hogy tönkreteszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felfogadtam hogy tönkreteszem a pasik ex csaja életét mert nagyon-nagyon utálom őt. kárt tehet ez a mi kapcsolatunkban?

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyunk együtt azelőtt volt 1 másik csaja akivel 9 hónapig voltak együtt de én nagyomn utálom őt és nem csak én hanem akit ismerek mindenki uitálja mert 1 hülye K***va,felfogadtam hogy tönkreteszem az életét vagyis a jókedvét meg stb. s sok barátom van aki még mellettem áll ebben de ez valyon kárt tehet a kapcsolatunkba a barátommal?
2008. aug. 16. 10:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy, milyen viszonyban váltak el a pároddal. Ha jóban vannak, nemhogy kárt tehet, de még szét is mehettek emiatt.

De különben nem értem mit ártott neked az a csaj. Szakítottak, most Veled van. Ő már a múlt. Nem hiszem hogy ekkora ügyet kellene csinlni belőle!!

2008. aug. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

szia

szerintem inkább foglalkozz a barátoddal!És igen kárt tehet a kapcsolatodban mert mi van ha megsajnálja a csajt és elkezdi vigasztalni?Egyébként hány éves vagy hogy ilyenekkel foglalkozol?

2008. aug. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

mégis mit ártott neked?

kerüld el, ha zavar téged, de nincs jogod tönkretenni az életét. mégis mivel leszel jobb akkor, mint ő?

és kárt tehet a kapcsolatodban, meg is érdemled, ha megteszed.

2008. aug. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
16 éves vok:Dés haragba van a barátommal is szal nem állna mellé egyáltalán hogy megvigasztalja vagy ilyensmi...
2008. aug. 16. 10:58
 5/15 A kérdező kommentje:
csak beakartam bizonyitani mindnekinek hogy milyen is ő valolyában mert aki ismeri őt azok mind utálják...és igen is elég sokat ártott nekem...
2008. aug. 16. 11:00
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
hát én akkor sem foglalkoznék vele.probáld elkerülni!
2008. aug. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz senkinek sem jobb, ha most tönkre teszed az életét. Ő is vissza fog vágni, mindketten pórul jártok. Nem kell lesüllyedni az ő szintjére... szerintem. És azzal fogod a legjobban felidegesíteni, ha fittyet hánysz rá. Okos enged szamár szenved. Régi mondás, de igaz. Egyszóval hagyd a francba. De ha le akarsz süllyedni az ő szintjére, hajrá.
2008. aug. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Kicsit nehéz levegőnek nézni vkit aki ott van a közeledbe s idegesit a jelenléte.probáltam azt hogy csak egyszerüen békét hagyok nem is figyelek rá de akkor is nagyon tud idegesiteni...és mindenek mellé még azt terjeszti rólam hogy elvettem tőle a pasiját persze ez nem igaz mert ő csalta meg s ő is hagyta ott...
2008. aug. 16. 11:28
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog hogy a másik csaj egy kurva de a pasid járt vele ,te nem tudod ott mi történt az egy dolog hogy a barátod mesélt de nem 3-an jártatok.Miért akarod tönkretenni a csajt ha kurva akkor az is marad ha felpofozod ha tönkreteszed akkoris,megér neked annyit ez az egész hogy magadat és a barátodat is felidegesited vele?Minden randin az lesz a téma hogyan teszitek tönkre:S nem értem komolyan:S a múlttal nem kellene foglalkozni szerintem de te tudod:)
2008. aug. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
valahogy megprobálom nem észre venni talán vmikor csak sikerül...
2008. aug. 16. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!