Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fáj itt egyeseknek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj itt egyeseknek ha egy 14-16 éves lánynak van barátja, szerelmesek és szeretkeznek is?

Figyelt kérdés
De persze ha egy huszonéves él szexuális életet szerelem nélkül az már elfogadott.
2010. jan. 30. 00:34
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Baráti kőrből 2en is vannak akik 15-16 évesen találkoztak az igazival. 7-8 éve együtt vannak. Én meg egy rohadt senki vagyok aki nem kell senkinek. Ha soha nem találkoznak akkor egyáltalán mi értelme van az életnek?? Nekem is buliznom kellett volna mint nekik, most már ebből kiöregedtem, és már nem lehetek boldog soha akivel kellene. Bárcsak lenne itthon egy doboz altató. :"(
2010. jan. 30. 23:32
 32/33 anonim ***** válasza:

Ugyan miről beszélsz?! Én is 19 évesen találtam meg az első nagy szerelmem. Előtte is voltam szerelmes, de az esetek nagy részében viszonzatlan volt. Aztán persze nekem is voltak ilyen kudarcaim, előtte a leghosszabb kapcsolatom, bár én kapcsolatnak sem nevezném, az másfél hónap volt. 19 évesen találkoztam először olyan emberrel aki igazán viszont szeret. Tudod hányan találják meg 20 felett?


A bulizásból különbön sem lehet kiöregedni

2010. jan. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
isten szemében bün a paráznaság,nem tudtad?ha megvárod az igazit nem kell gyógyszert bevenned.ő mármint isten kegyelmes és megbocsát az ur jézus krisztusért!
2010. dec. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!