Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fáj itt egyeseknek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj itt egyeseknek ha egy 14-16 éves lánynak van barátja, szerelmesek és szeretkeznek is?

Figyelt kérdés
De persze ha egy huszonéves él szexuális életet szerelem nélkül az már elfogadott.
2010. jan. 30. 00:34
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én 15 évesen is felelősség teljes voltam, de akkor még az egész olyan volt mint egy játék. Most már egy meghittebb dolog, többet is jelent. De jobb lett volna várni, hogy érjen még az eszem és a testem is.
2010. jan. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
95%
Lol milyen elvesztett éveket akarsz bepótolni? Az aztán hatalmas tragédia hogy 14évesen amikor még a hormonházartásod sem állt be rendesen, érzelmileg is a korodból adódóan labilisabb voltál, és valószínűleg nem is lett volna orgazmusod bármennyire szereted az illetőt nem k úrattad magad szanaszéjjel minden jöttmenttel.Egyébként bármilyen furcsa is, de egy 14 évesnek fogalma sincs a szerelemről, hiába érzi azt hogy ő most hihetetlenül szerelmes
2010. jan. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
77%

Azért fáj itt egyeseknek kedves,hihetetlenül intelligens és az élet minden területén tapasztalt 18 éves mert a 21. században élünk és a gyerekszex nem normális.14 éves vagyok és egyszerűen undorodom egyes korombeliektől.Csoda hogy ennyi a pedofil?Ááááá dehogy én már nem is csodálkozom.Nézz rá egy gyerekkori fényképedre te elképesztően okos nő,és képzeld azt hogy ott,azon a képen már nem vagy szűz...

Istenem,istenem én nem akarok élni egy ilyen ijesztően degradált világban!Félek tőle!

10 év múlva mi lesz?

10 évesek fognak szexelni 13 évesekkel?Ohhhhh milyen szép,biztató világkép!



ISTENEM,ISTENEM MIÉRT HAGYTÁL EL ENGEM!!??



TE NORMÁLIS VAGY 18 ÉVES?!

Megáll az eszem tőled!!!

BENNEM 14 éves kamaszlányban több ész van mint benned!

NEKED NINCSENEK SZÜLEID HOGY ELMONDJÁK A DOLGOKAT?!

OOOOOOOOHHH TE JÓSÁGOS ÚR ISTEN!!!

EZ NAGYON FÁJ!!!


20 évesek?!

20 ÉVESEK?


TE MOST KOMOLYAN RÁKÉRDEZTÉL HOGY A HÚSZ ÉVESEKNÉL MIÉRT ELFOGADOTT A BASZÁS???!!!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ EZ FÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJ!!!

MIÉRT VAGY ILYEN?!

BIZTOS HOGY 18 VAGY?!EZT NEM HISZEM EL!!!



Te....

Most azt szeretnéd megtudakolni-e....

1,.hogy a kisgyerekek miért nem szexelhetnek....

és

2,.hogy a FELNŐTTEK miért igen?.....................

I

WANNA

DIE!

2010. jan. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

Utolsó, te sem lehetsz valami értelmes a stílusodból adódóan.. Amúgy meg nem figyeltél a kérdésre, 14-16os korosztályt írtam. Milyen 10-13 évesekről beszélsz?


Miért, mivel jobb ha húszon felül dugnak össze vissza, mint ha pl 15től?

2010. jan. 30. 02:35
 15/33 A kérdező kommentje:
Akkor, hogy kicsit pontosabb legyen a kérdés. Miért ítélik el jobban ha 15-16 éves szerelemből szexel, mintha egy idősebb bárkivel akire ráizgul?
2010. jan. 30. 02:41
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem arról van szó, hogy ez valakinek fáj vagy nem. Sajnos a mai tinik felelőtlenül szexelnek. Lehet ez szerelem vagy nem. Csak olvasgass itt egy pár kérdést. Igaz, hogy te a 14-16-os korosztályt írtad. De itt már nem csak róluk van szó! A 12-13 évesek is már inkább szexelnek, minthogy a tanulással, játékkal szórakozzanak. Még a tini korosztály nem teljesen felelősségteljesen viselkedik. Ha itt egy érettem korosztály megmondja, hogy inkább ne csinálja leugatják. Így normálisan válaszolni és felháborodás nélkül válaszolni nagyon nehéz ha olyan kérdezővel állsz szemben aki önfejű. A mai tinik többsége makacsul önfejű.
2010. jan. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

A tini kori szex azért nem elfogadott, mert ott nem az érzelmek irányítanak, már égnek a partnerek egy kiadós szex iránt, mert tombolnak a hormonok.

Én sajnos 15 évesen vesztettem el, és azóta tudom mi a különbség szeretkezés és szeretkezés között (pedig ám szerelemből történt...), de ők is csak később jönnek majd erre rá.

Plusz ilyenkor a fiúk többsége csak dugás miatt jön össze egy lánnyal, és akkor paff, kap egy nagy pofont az élettől.

Emlékszem, az általános felső és a középiskolai osztálytársaimra, fiúkra, mind azért égett, hogy szexeljen, és a legtöbb el is érte, nem is érdekelte őket a lány.

Ha meg megvan a szerelem, akkor is, nem tudják vállalni, ha teherbe esik a csaj. Plusz a tinikori szerelem és a felnőtt kori szerelem is más. Bőven. Ott max égnek a felek, de azok a nagyon mély érzelmek, amiket ilyen korban lehet érezni meg sincsenek. Érzem, tudom. Ezzel nem akarom az érzelmeiteket lealacsonyítani, majd megtapasztaljátok ti is.

2010. jan. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
00:50 én tudom miről beszélsz, 19 vagyok másfél éve dolgozom....senkinek nem kivánom...
2010. jan. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szerintem ezek már csak viccből feltett kérdések...minden nap legalább 1-2 ilyen tiniszexről feltett kérdés van fenn....!Én valahogy nem tom elhinni!Hiába mondja nektek kedves 13-16 éves korosztály,h ne tedd,csak leugattok minket,akkor mi a francnak teszed fel a kérdést!Előttem is sokan leírták már,VALÓSZÍNŰ,NEM HÜLYESÉGBŐL.....HOGY A TINIK AZÉRT NE SZEXELJENEK,MERT FELELŐSSÉG ÉS ÉRETTSÉG KELL HOZZÁ!!!
2010. jan. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
64%

"ha valaki megtalálja ilyen fiatalon az igazit"


hallod.. el vagy tévedve. Nagyon kevesen találják meg az igazit valaha is. Nézd meg pl a válási statisztikákat.

2010. jan. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!