Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fáj itt egyeseknek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj itt egyeseknek ha egy 14-16 éves lánynak van barátja, szerelmesek és szeretkeznek is?

Figyelt kérdés
De persze ha egy huszonéves él szexuális életet szerelem nélkül az már elfogadott.
2010. jan. 30. 00:34
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
67%

A 14 éves lány tényleg nem írt olyan nagy butaságot. De te nem érted amit írt. Hogy hogy jönnek ide a 10-13 évesek?! Úgyhogy ő is látja, hogy korcsosul el a világ.


Igazán nem vagyok öreg, 21 éves vagyok. 19 évesen kezdtem szexuális életet élni, és kicsit sem bánom hogy akkor kezdtem. Nem érzem elvesztegetettnek az előtte lévő éveimet, hiszen ugyanúgy voltam szerelmes egészen halálosan:) De ezek gyerek szerelmek, nincs ezzel semmi baj. De a szexhez szellemileg érettnek kell lenni, és ezzel hogy te elvesztegetettnek érzed az éveidet ebből tökéletesen lejön, hogy te nem vagy rá érett szellemileg.


És miért baj, a korai szex? Mert egy csomó szerelmes naív kislány elhiszi, hogy majd a nagy szerelme vigyáz és időben kiveszi. Aztán ha mégsem?! Hát az már a csaj baja, a tizenéves pasik szerint (tisztelet a kivételnek). De alapjárat ez a helyzet, a lány terhes lesz, a fiú meg már árkon-bokron túl van. Mikor én voltam 14 éves a nagy "kapcsolatok" abból álltak, hogy az ember megfogta a másik kezét, a fiú haza kísérte a lányt, esetleg kapott még egy puszit is. Eltelt néhány év és azt látom, hogy már 13 évesen is szexelnek emberek.


21

2010. jan. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
No igen,a mi tizenéves korunkban,kb annyi volt,h elmentünk sétálni,hazakísért...és esetleg arcra puszi!Később,mikor már szakközepes 2os lettem,akkor csókolóztam először,majd még később szeretkeztem először!Persze... ribancok akkor is voltak,de nézzünk csak körül,h Ők most hol tartanak...!Annyi csak,h mostanában a médiában folyton folyvást a szexualitás van napirenden,ezért ezt látják normálisnak,de ilyenkor hol vannak a szülők????Sajnálatos ez az egész világ,de had tegyék,hiába magyarázzuk nekik!A lényeg,h a mi gyerekeink nem lesznek ilyenek....!Egy szülőnek ilyen korban lelkileg teljesen a gyereke mellett a helye,beszélgetni Velük sokat,és ha intelligens,akkor megérti,h mért ne szexeljen!
2010. jan. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Nem fáj, nem is érdekel mit csinálsz, de gyerek vagy b...eg! Olyan gyereket kívánok neked, aki majd 14 évesen azon gondolkodik, hogy most terhes-e vagy nem.
2010. jan. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
79%
Azért szerintem vannak kivételek is.Személy szerint 15 éves vagyok, (még szűz) és sosem feküdnék le senkivel divatból.van egy fiú akit már 4éve ismerek, jártunk is.Azóta is szeret, nem is volt más barátnője.Az ő szülei és az én szüleim összejárnak, múltkor itt voltak nálunk, a srác ölelgetett meg ilyenek, mert hiányzom neki és annyira megkívántuk egymást..mégsem feküdtem le vele, mert úgy gondoltam ezzel még várnom kell, az eszemre hallgattam.De ha esetleg újra összejönnénk elképzelhetőnek tartom a dolgot..én akkor sem divatból tenném..nem híresztelném senkinek vagy ilyesmi, hanem miatta és miattam tenném...
2010. jan. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Drága 14- 16 év közti gyerekek. Nem fáj az nekem, csak még akkor is fiatalok vagytok. Fejlődik a szervezet, és a szexuális élet eléggé megviseli a hormonháztartást, ebből adódóan késöbb származhatnak bajok. Tegyetek belátásotok szerint de a saját egészségetek érdekében gondoljátok meg kétszer.
2010. jan. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

10:04

Köszönöm legalább valaki felfogta mit írtam.

IGEN a társadalom már(megint) közel jár a TELJES elkorcsosuláshoz ha már ilyen ütemben folytatódnak a dolgok!Jéééézusom ha arra gondolok hogy gyakorlatilag azt mondtad hogy akár én is csinálhatnám...tejóságoség...

Amúgy te már ne haragudj de elég butuska vagy a korodhoz képest!Bár csak négy év a korkülönbség de...egy 18 éves lánytól több észt várnék...

Ha meg akarod ítélni hogy én milyen intelligenciával rendelkezem ahhoz kicsit több kell mint felületesen átsiklani a válaszom fölött,és megnézni hogy hányszor ragadt az ujjam a caps lock billentyűn.

Például ha a jövőbeli lányomról megtudom hogy 14 évesen megb*szták,amikor én rohanok a srác házához és agyba főbe csapom dühtől kiguvadó szemekkel hogy megrontotta az egyetlen lányomat,te akkor is azt mondod nem vagyok valami intelligens?Nem biztos hogy megfojtanám de hogy legalább egy kiadós pofont adnék neki az(jelenlegi igerendszeri állapotommal)egész biztos!

Szerintem az a legnagyobb probléma hogy az emberek nagyon lazán kezelik a szexet.Ezalatt azt értem hogy nem kontrollálják magukat,mindig(MINDIG)arról beszélnek,a tévében,a rádióban,pont ott ahol a legkevésbé lenne szabad,mert a legtöbb gyerek részben ezeken nő fel.A mai Nuber One music videókban is csak,félmeztelen nőket lehet látni akik "tánc" címén úgy vonaglanak minta kefélnék őket.Még a buszon is ezt hallom!Nagy tömeg,éppen megyek haza a suliból,még egy csomó kisgyerek van a buszon és az előttem ülő matrica pasas elkezdi halkan mondani a telefonjába: Ha otthon leszel "..." Nyelvlecke "..." Bilincs "..." Kecsesen belerúgtam a lábába és a tőlünk 1 méterre álló(és bámuló) 8-10 éves hordára biccentettem.Odatátogtam neki hogy ez nem ránk tartozik,értette,vörösen lerakta a telefont és gyorsan leszállt.

Úgyhogy azért ne csak a kamaszokra haragudjatok!Én személy szerint azokra a szülőkre is nagyon haragszom akik az alig 10 éves gyereküket egyedül járatják haza busszal,mondván had önállósuljanak!Jó az,de ennyi erővel azt is rájuk bízhatnák hogy 13 évesen milyen nemi életet éljenek!Ha már olyan fene nagy önállóságot KÉNYSZERÍTENEK a gyerekükre,hagy döntse el ő hogy 15 évesen elvetesse a gyereket!

ISTENEM!

A gyerekeknek már nincsen gyerekkoruk!Ez úgy fáj!Nagyon felzaklat!

2010. jan. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
tetszik a buszos sztori :D LE a kalappal előtted. Halvány kis reménysugár, hogy még lesznek NŐK! :)
2010. jan. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

10.04 vagyok.

El se hiszem, hogy 14 éves vagy, olyan jó látni hogy vannak még így gondolkozok. Nyilván Te is azért gondolkozol így, mert ott vannak a szüleid melletted, tudsz velük beszélgetni, és nem csak leraknak 2 éves korod óta a tv elé, hogy ne zavard őket. De tényleg öröm olvasni, remélem sok hozzád hasonló van.


21/N

2010. jan. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Én 16 voltam, majdnem 17...

"Ha valaki megtalálja már ilyen fiatalon az igazit nem értem mi vele a baj. Lehet, hogy ilyen fiatalon nem sok esély van rá, de huszonévesen sincs rá több.., soha sem lehet tudni mi meddig tart."

Ezzel maximálisan egyet értek, és ez elég sok embernek fáj, mert ők csalódtak egy csomót és mindenkinek osztják az észt, hogy majd úgyis szétmentek. Aztán az lesz a vége, hogy tényleg, mert a modern társadalom bebeszéli nekik. Ez utálom és az ilyen embereket is!


Szerintem ez nevelés kérdése is. Önálló döntések meghozatlára kell nevelni egy gyereket és arra, hogy mindig vállalja a tetteinek a következményeit. Illetve, hogy megbízzon a szülőben. Fontos a felvilágosítás is természetesen, elég ha tizenévesen kap egy ilyen könyvet és kész.


A 14et én is baromi korainak tartom. Még a 15 is korai. Azért mondom ezt, mert pont hogy ezekben az években fejlődik a legtöbbet egy tinédzser. Testileg és gondolkodásban is! És lehet, hogy 15 évesen azt mondja, hogy hú de szerelmes xyba és bármit megtenne érte, aztán 1-2 év múla rájön, hogy a fenét, az semmi nem volt ahhoz képest, amit most érez. Ezért nagyon fontos várni, mert ennyi idősen annyira labilis az embernek az egész élete, olyn gyorsan változik és nem tudja mit fog gondolni 1-2 év múlva. Pl. én 15 évesen meg alig 16 évesen nem akartam szexelni, akkor sem, ha szerelem van éppen ezért. Mert én ezzel tisztában voltam. Pedig lett volna rá lehetőségem. És láss csodát, 16 éves korom végefelé biztosan tudtam, hogy megtaláltam azt, akivel maximálisan megbízunk egymásban, szerelem-szeretet mindent tudok és 100%, hogy nem fogom megbánni. És akkor sem siettük el, hanem vártunk amíg megfelelő alkalom lesz rá. Türelem rózsát terem:D És még így is elég fiatalka az a 16-17 éves is, de azót már majdnem 19 vagyok és nem bántam meg, azóta is tök jó minden. De azt se bánnám ha később lett volna, legszívesebben újra átélném az elsőt:) De előtte nagyon korainak tartottam. Szerintem a 16 a határeset átlagosan (mert minden ember más azért), a fiúknak még később, mert nekik nagyon fontos, hogy gyengédséget tnauljanak és megértség az egész szexualitás és a szerelem lényegét és tudjanak vigyázni a jövőbeli barátnőikre.

Ne sajnáld, mindenkinek máshogy alakul az élete. Én úgy voltam vele azóta, amióta tudom, hogy nem a gólya hozza a gyereket, hogy 16 vagy afölött. Ha 16 éves korom előtt találom meg az "igazit", akkor is csak 16 vagy később. És én azt mondom, hogy inkább 20 évesen, mint 14.

2010. jan. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Már én is próbáltam hozzám hasonlóakat keresni de elég kevés van a környezetemben sajnos...Maximum az Anyám és a Nénikém.Velem egykorúval csak egy-két ilyen emberrel találkoztam.

Mitagadás tényleg jól lettem nevelve.Nem vertek,nem titkolóztak feleslegesen,és ami a legfontosabb szerettek.Mindig végighallgattak ha mondani akartam valamit,és ha ők mondtak valamit az megragadt.Sokat törődtek velem,így lázadó korszakom is csak annyiból állt hogy nagyon sokat törtem a fejem az élet értelmén.

Az az érdekes hogy én mégis apa nélkül nőttem föl.De ezt sose mondták,sosem éreztették.Egyke vagyok,de a nénikém fia egész életünkben velünk élt,így olyan mintha igazi testvérek lennénk.A nénikém egy nagyon őszinte nő,és csodás meglátásai vannak az életről.Gyakran vitázunk ilyen dolgokról,a temperamentumom inkább tőle származik.Az Anyám egy Teréz Anyu,mindig meghallgat,és rengeteget beszélgetünk.

Nem attól függ az ember személyisége,hogy csonka családba született vagy sem,az a lényeg hogy törődjenek vele.Még az is egy ok,hogy engem senki nem néz hülyegyereknek,tudják hogy milyen vagyok,mik a meglátásaim,és annak ellenére hogy szinte felnőttként kezelnek,mégis teljesen gyerek maradok.

Az hogy nem kezeknek le,és nem érzik magukat felsőbbrendűnek,nagyon fontos,tekintetbe véve,hogy sohase kell majd titkolóznom a családtagjaim előtt.Szóval tényleg nagyon nagy szerencsém van hogy ilyen családba születtem.

15:48

Ez most egész jól esett,köszönöm!

2010. jan. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!