Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fáj itt egyeseknek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj itt egyeseknek ha egy 14-16 éves lánynak van barátja, szerelmesek és szeretkeznek is?

Figyelt kérdés
De persze ha egy huszonéves él szexuális életet szerelem nélkül az már elfogadott.
2010. jan. 30. 00:34
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nem fáj :D
2010. jan. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
2%
Mert irigyek. Ennyi. :)
2010. jan. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
88%
azt kívánom neked hogy 5 gyerekkel áldjon meg az úristen... és mindnek más legyen az apja :P
2010. jan. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
90%
Első vagyok. Most vok 19, 15 voltam mikor először lefeküdtem a barátommal. Még mindig együtt vagyunk, jó meg minden, csak egyre többet gondolok arra, hogy jobb lett volna várni, hogy érettebb ésszel éljem meg az egész szexualítást. Most sokkal másabb, mást jelent mint 15 évesen.
2010. jan. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
91%

irigyek :D ne viccelj már. kiváncsi vagyok,hogy mit szólna anyukád,ha megmondanád,hogy 14 évesen már szexelsz. és nem az a baj,hanem az,hogy igazából azt se tudjátok,hogy "mi az". csak csináljuk,mert az milyen menő. aztán meg itt sírtok,hogy úristen l.szoptam a barátom,lehetek terhes?

ez a baj.

23/L

2010. jan. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
3%
csak irigyek am az hogy egy huszon éves kur mint egy nyúl az azrt elfogadott mert nagy megteheti és ez már szinte a korral jár :)
2010. jan. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem fáj ez senkinek csak féltik az illetőt, mert ennyi idősen nagyot lehet csalódni.
2010. jan. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

00:38 kívánságok visszafelé is működnek..


18 vagyok és nem volt még kapcsolatom, de nagyon megbántam, hogy nem lett és most mindent megtennék azért, hogy az elveszett éveket bepótoljam. Ha valaki megtalálja már ilyen fiatalon az igazit nem értem mi vele a baj. Lehet, hogy ilyen fiatalon nem sok esély van rá, de huszonévesen sincs rá több.., soha sem lehet tudni mi meddig tart.

2010. jan. 30. 00:50
 9/33 anonim ***** válasza:
85%

ez csak azért baromság, mert egy husz és egy tizenéves között van egy apró, ám nem elhanyagolható tény... Hogy a huszonévesek már melóznak, hogy eltartsák magukat, esetleg a családjukat MAGYARÁN: felelősséget tudnak vállalni

Egy tizenéves max nyári melózik, de azt is csak kénytelen kelletlen csinálja.

Azok a tizenévesek akik meg melóznak, mert különben éhenhal a család, na azok már tudják hogy miről is van szó, de állítom hogy kétszer meggondolják hogy lefeküdjenek e vkivel...

2010. jan. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem fáj. Csak próbáljuk a gyerekeket megvédeni a hülyeségtől. Miután a felnőtt, idősebb emberek már tudják, akár tapasztalatból is, hogy miért nem jó ennyi idősen szeretkezni.

Persze a tinik meg piszok nagy felnőttnek képzelik magukat és inkább megsértődnek, azután meg jönnek a kérdések, hogy mit csináljak ha 15 évesen terhes lettem.

2010. jan. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!